vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

«Ким ти будеш?» – таке питання задали в бібліотеці №11 15 листопада учням 2 класу ЗНЗ № 45 на інформаційно-пізнавальному мандрівничку «Заглянемо в захоплюючий світ професій», який бібліотека проводила сумісно з Подільським центром зайнятості.

proforientatsiya_11_2016_055
 


Розпочала мандрівку  фахівець служби зайнятості Подільського району Надія Кулєвич, яка розповіла учням, що одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися потрібно тим, що приносить задоволення, до чого людина має здібності.
Юні читачі не тільки почули цікаві розповіді про відомі вже давно професії, а й про ті, що з’явилися порівняно недавно – дизайнер, іміджмейкер, логістик та інші. Бібліотекар Тетяна Овчарова провела з учнями цікаву гру «Впізнай професію», а також представила композицію з висловів, прислів’їв, приказок, загадок, афоризмів на дану тематику та запропонувала переглянути книжкову виставку «Абетка твого майбутнього». Бібліотекарі впевнені, що отримані знання, допоможуть учням зорієнтуватися у світі сучасних професій.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: