vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


«Ким ти будеш?» – таке питання задали в бібліотеці №11 15 листопада учням 2 класу ЗНЗ № 45 на інформаційно-пізнавальному мандрівничку «Заглянемо в захоплюючий світ професій», який бібліотека проводила сумісно з Подільським центром зайнятості.

proforientatsiya_11_2016_055
 


Розпочала мандрівку  фахівець служби зайнятості Подільського району Надія Кулєвич, яка розповіла учням, що одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися потрібно тим, що приносить задоволення, до чого людина має здібності.
Юні читачі не тільки почули цікаві розповіді про відомі вже давно професії, а й про ті, що з’явилися порівняно недавно – дизайнер, іміджмейкер, логістик та інші. Бібліотекар Тетяна Овчарова провела з учнями цікаву гру «Впізнай професію», а також представила композицію з висловів, прислів’їв, приказок, загадок, афоризмів на дану тематику та запропонувала переглянути книжкову виставку «Абетка твого майбутнього». Бібліотекарі впевнені, що отримані знання, допоможуть учням зорієнтуватися у світі сучасних професій.