Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

10 листопада в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка відбулись франківські читання «Ми ж, сонця ясного діти…», присвячені 160-річчю від дня народження Івана Франка.

17
 


Вшанувати пам’ять письменника у затишній залі бібліотеки зібралися учні гімназії № 123, читачі та працівники бібліотеки. Завідуюча відділом обслуговування Валентина Никитович розповіла про вшанування пам’яті Каменяра, про меморіальну кімнату Франка, про заходи, які проводить бібліотека у ювілейний рік. Відкрили програму Інна Ярема та Оксана Вакула – студенти Національної музичної академії ім. Петра Чайковського, які виконали пісні на слова Івана Франка «Розвійтеся з вітром», «Місяцю-князю» та інші.
Заслужені артистки Київського академічного драматичного театру на Подолі – Лариса Трояновська та Ірина Грищенко зіграли уривки із спектаклю «Сойчине крило», створеною за новелою Франка.
Своїми роздумами про геніального письменника, талановитого вченого, публіциста і перекладача поділився Михайло Василенко – поет, перекладач, літературознавець, кандидат наук і автор багаточисленних публікацій і книг про Івана Франка. Книги, які подарував Михайло Григорович, поповнили бібліотечну франкіану. Звучали вірші Івана Франка у виконанні учнів гімназії. Завершальним акордом став виступ заслуженого артиста України, бандуриста, виконавця народних пісень Тараса Силенка. У його виконанні звучали улюблені українські народні пісні Каменяра.