vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

10 листопада в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка відбулись франківські читання «Ми ж, сонця ясного діти…», присвячені 160-річчю від дня народження Івана Франка.

17
 


Вшанувати пам’ять письменника у затишній залі бібліотеки зібралися учні гімназії № 123, читачі та працівники бібліотеки. Завідуюча відділом обслуговування Валентина Никитович розповіла про вшанування пам’яті Каменяра, про меморіальну кімнату Франка, про заходи, які проводить бібліотека у ювілейний рік. Відкрили програму Інна Ярема та Оксана Вакула – студенти Національної музичної академії ім. Петра Чайковського, які виконали пісні на слова Івана Франка «Розвійтеся з вітром», «Місяцю-князю» та інші.
Заслужені артистки Київського академічного драматичного театру на Подолі – Лариса Трояновська та Ірина Грищенко зіграли уривки із спектаклю «Сойчине крило», створеною за новелою Франка.
Своїми роздумами про геніального письменника, талановитого вченого, публіциста і перекладача поділився Михайло Василенко – поет, перекладач, літературознавець, кандидат наук і автор багаточисленних публікацій і книг про Івана Франка. Книги, які подарував Михайло Григорович, поповнили бібліотечну франкіану. Звучали вірші Івана Франка у виконанні учнів гімназії. Завершальним акордом став виступ заслуженого артиста України, бандуриста, виконавця народних пісень Тараса Силенка. У його виконанні звучали улюблені українські народні пісні Каменяра.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: