Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

10 листопада члени клубу «Світлиця» зібралися в бібліотеці Дружби народів на корисні посиденьки «Життя прекрасне при здоров’ї».

img_0753
 


Здоровий спосіб життя поняття багатогранне, з точки зору медиків – це гармонійний режим поєднання роботи та відпочинку, оптимальне харчування, фізична активність, дотримання гігієни, відсутність шкідливих звичок, а також найважливіша складова – доброзичливе ставлення до оточуючих і до життя взагалі в будь-яких його проявах.
Тож, Валентина Луцюк – бібліотекар, акредитований спеціаліст програми «Здорове харчування – здоров’я нації», розповіла про один із головних чинників здорового способу життя – правильне харчування: режим прийому їжі, вплив окремих продуктів харчування на здоров’я людини, необхідність вживання саме натуральних продуктів та про необхідність періодичних медичних обстежень.
Питання порушення зору наразі є дуже актуальним, тому проведене практичне заняття з корекції зору, за методом американського офтальмолога У. Бейтса, показом на ноутбуці якого скористалися учасники клубу , викликало неабияку зацікавленість.
Підготовлена для членів клубу різноманітна друкована продукція за темою «Здоровий спосіб життя» була чудовим доповненням до «корисних посиденьок».
Додала великого інтересу представлена на заході виставка-рекомендація “Для вас відкриті таїни здорового життя», з акцентом на розумне харчування, регулярну фізичну активність та якісне здорове життя. Багато книг з виставки знайшли свого читача.
Члени клубу «Світлиця» висловили побажання й надалі бути учасниками таких посиденьок.