vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

10 листопада члени клубу «Світлиця» зібралися в бібліотеці Дружби народів на корисні посиденьки «Життя прекрасне при здоров’ї».

img_0753
 


Здоровий спосіб життя поняття багатогранне, з точки зору медиків – це гармонійний режим поєднання роботи та відпочинку, оптимальне харчування, фізична активність, дотримання гігієни, відсутність шкідливих звичок, а також найважливіша складова – доброзичливе ставлення до оточуючих і до життя взагалі в будь-яких його проявах.
Тож, Валентина Луцюк – бібліотекар, акредитований спеціаліст програми «Здорове харчування – здоров’я нації», розповіла про один із головних чинників здорового способу життя – правильне харчування: режим прийому їжі, вплив окремих продуктів харчування на здоров’я людини, необхідність вживання саме натуральних продуктів та про необхідність періодичних медичних обстежень.
Питання порушення зору наразі є дуже актуальним, тому проведене практичне заняття з корекції зору, за методом американського офтальмолога У. Бейтса, показом на ноутбуці якого скористалися учасники клубу , викликало неабияку зацікавленість.
Підготовлена для членів клубу різноманітна друкована продукція за темою «Здоровий спосіб життя» була чудовим доповненням до «корисних посиденьок».
Додала великого інтересу представлена на заході виставка-рекомендація “Для вас відкриті таїни здорового життя», з акцентом на розумне харчування, регулярну фізичну активність та якісне здорове життя. Багато книг з виставки знайшли свого читача.
Члени клубу «Світлиця» висловили побажання й надалі бути учасниками таких посиденьок.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: