Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Дорослі часто, говорячи про дитячі перли або вчинки, вживають вислів «Це є дитяча філософія» та мало хто знає, що існує ціла методика «Філософія для дітей ». 10 листопада у бібліотеці імені Корнія Чуковського для дітей її представила кандидат філософських наук, методист Національного Центру «Мала Академія Наук України», експерт з методики «Філософія для дітей» – Юлія Кравченко.

dsc08499
 


Учні 2А класу ЗНЗ №3 стали учасниками тренінгу «Філософія для дітей». Юлія Кравченко в цікавій ігрофій формі вчила другокласників ставити запитання, поважати думку іншого, вміти відстоювати свою позицію – бути толерантною індивідуальністю.
Школярі познайомилися із філософською новелою Метью Ліпмана «Лілія» та, переймаючись проблемами головної героїні Лілії, вчилися допомагати знаходити вихід із скрутних ситуацій, усвідомлювали, що не можна заздрити та копіювати когось, що варто мати свою власну думку та життєву позицію, що дружити треба на рівних, а не бути залежним від друга. Сподіваємося, що «Філософія для дітей» стане у нагоді молодому укрїнському поколінню та допоможе виховати наших дітей демократичними.