vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

9 листопада учні 6 класу гімназії «Межигірська» запросили працівників бібліотеки імені Віктора Некрасова зустрітися на рингу мистецтвознавців. Вчитель Надія Пасічник запропонувала тему: «Незвичайні «їстівні» пам’ятники України».

dsc08556
 


В нашій країні з’явилося багато скульптур, присвячених стравам української кухні, овочам і фруктам, які стали візитівками окремих міст. Бій знавців на рингу розпочали учні. Вони з захопленням розповіли про пам’ятник морозиву в Житомирі, який потрапив до книги рекордів України; про перший пам’ятник овочу – «Ніжинський огірок» у Ніжині; про київський «цукровий бурячок»; про пам’ятник соковитому кавуну в місті Гола Пристань та ще багато чого цікавого.
До своїх розповідей учні додали ілюстрації та фотографії. Завідувачка бібліотекою Тамара Бодіна і бібліотекар Наталія Музира відповіли на виклик юних знавців мистецтва і розповіли про інші досить цікаві скульптури. Зокрема, діти дізналися про пам’ятник каві у Львові, апельсину в Одесі, смачним дерунам в місті Коростень, славнозвісній галушці в Полтаві, рибці «бичку-годувальнику» в Бердянську. Ось яка неповторна та цікава наша Україна.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: