Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

9 листопада у бібліотеці імені С. Айні відбулося свято української писемності та мови «Велика у мови сила, бо мова – це наші крила!», яке організували працівники бібліотеки спільно з учасниками Всеукраїнської творчої спілки Літературний форум у форматі виїзного засідання.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 


Учасники Літфоруму: Надія Чорноморець, Віра Свистун, Світлана Макаревська, Олександра Мазіна, Юрій Титарів, Анатолій Горовий, Микола Миколаєнко, Василь Мошуренко, Роман Кухарук, Тетяна Іванчук презентували свою різнопланову поезію. Від чудової пейзажної лірики, філософських роздумів про життя, палкої громадянської поезії, щемної інтимної лірики і до щирого українського гумору – така палітра творів майстрів художнього слова, які щоденно відроджують, утверджують наймилозвучнішу, українську мову, плекають рідне слово і пісню. У виконанні Руслана Іщенка прозвучали пісні «Дощ над Парижем», «У квітучих садах». На завершення заходу всі разом заспівали одну з найвідоміших українських пісень у всьому світі – «Червона рута».
Бібліотека та Літфорумом дійшли згоди щодо продовження співпраці та проведення серії творчих авторських вечорів у бібліотеці в рамках проекту «Книга і муза».
Вже все про все давно написано,
Про вічне і скороминуще.
А ми в словах шукаєм істину
Допоки на землі цій сущі.
Така єси порода бісова –
Пісок пустель перелопачуєм.
І хоч вже все й про все написано,
Коштовні камені одначе є.
Хай не однакові по цінності,
Огранка й форма не подібні є.
Та головне – що українською,
Та найважливіше – що рідною.
Отак муруєм. По камінчику,
По щіпочці, малій дробині
В міцну споруду українськості
З пісень і віршів зводим стіни.
Щоб зась було лихим нападникам
З мечем і словом йти чужинським
На материнську нашу, батьківську
На рідну землю українську!
Тетяна ІВанчук