Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

9 листопада у День української писемності та мови у бібліотеці імені Корнія Чуковського для дітей відбулася зустріч « І живе наш народ у співочому слові » з письменником, журналістом, публіцистом, громадським діячем Василем Василашком.

dsc08431
 


Учні восьмого класу гімназії « Синьоозерна » №257 мали можливість почути поезії Василя Федоровича, дізнатися багато цікавого про ураїнську мову і українців які живуть за кордом, адже гість побував у 30 країнах світу і у кожній шукав рідне коріння, визначні місця, які приймали талановитих наших співвітчизників.
Восьмикласники долучилися і до пісенного доробку Василя Василашка, адже багато його поезій стали піснями.
Велике враження на восьмикласників справила розповідь гостя про історію створення ряду віршів. Василь Федорович своїм творчим хистом запалив у багатьох старшокласників бажання долучитися до поетичної Музи.
У свою чергу, бібліотекар Ольга Соломонюк познайомила присутніх із книжковою виставкою «Мова – скарбниця духовності народної», адже підібрані на ній книжки допоможуть кожному школяру в удосконаленні своїх знань з рідної мови та стануть у великій нагоді молодим поетам.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: