vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

9 листопада у День української писемності та мови у бібліотеці імені Корнія Чуковського для дітей відбулася зустріч « І живе наш народ у співочому слові » з письменником, журналістом, публіцистом, громадським діячем Василем Василашком.

dsc08431
 


Учні восьмого класу гімназії « Синьоозерна » №257 мали можливість почути поезії Василя Федоровича, дізнатися багато цікавого про ураїнську мову і українців які живуть за кордом, адже гість побував у 30 країнах світу і у кожній шукав рідне коріння, визначні місця, які приймали талановитих наших співвітчизників.
Восьмикласники долучилися і до пісенного доробку Василя Василашка, адже багато його поезій стали піснями.
Велике враження на восьмикласників справила розповідь гостя про історію створення ряду віршів. Василь Федорович своїм творчим хистом запалив у багатьох старшокласників бажання долучитися до поетичної Музи.
У свою чергу, бібліотекар Ольга Соломонюк познайомила присутніх із книжковою виставкою «Мова – скарбниця духовності народної», адже підібрані на ній книжки допоможуть кожному школяру в удосконаленні своїх знань з рідної мови та стануть у великій нагоді молодим поетам.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: