vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

9 листопада бібліотека № 11сумісно з Подільським центром зайнятості провели інформаційний семінар для людей, які шукають роботу «Техніка пошуку роботи. Написання резюме та визначення шляхів його застосування».

skladannya_rezyume_2016_001
 


«Резюме – це документ, що дає роботодавцю коротку, позитивну й достовірну інформацію про кандидата на вільне робоче місце та служить основою для запрошення на співбесіду», – наголосила головний фахівець центру зайнятості Надія Кулієвич. Безробітним було роз’яснено, як можна використати резюме: як джерело інформації для заповнення різних форм і анкет; як лист-звернення з метою отримання роботи; як допоміжний засіб при підготовці до співбесіди, тощо.
На семінарі фахівець служби зайнятості Інна Червасюк також проінформувала безробітних про джерела пошуку роботи: регіональні центри зайнятості, ярмарки вакансій, кадрові агенції, друковані видання, особисті контакти, інтернет тощо. Юрист Снежана Осиченко додала коротку інформацію щодо юридичних аспектів працевлаштування. Працівники бібліотеки підготували тематичний перегляд «Сучасний підхід до пошуку роботи». Експонована література допоможе слухачам тренінгу більш мотивовано почати пошук бажаної роботи.