Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

У вересні в бібліотеці №11 відкрився новий 6-й сезон клубу «Натхнення», де кожну середу і неділю збираються шанувальники живопису, декоративно-прикладного мистецтва, зокрема декупажу, оригамі, флористики, квілінгу, батику, витинанок, плетіння стрічками тощо.

klub_osen__2_16
Заняття багатофункціональної творчої майстерні відвідують діти – читачі бібліотеки та їх батьки. Це творчі люди, які приходять до бібліотеки, щоб навчитись створювати мистецькі роботи у новій виконавській техніці, удосконалити навики малювання, просто поспілкуватись, творчо розвиватись і духовно збагачуватись. 6 листопада незмінний керівник клубу Олена Наривкіна вручила сертифікати членам клубу, чиї роботи взяли участь у VIII Міжнародному конкурсі «Весна-красна» фестивалю «Без кордонів», що відбувся під егідою фонду «INSHE ZHSTTIA». А найменший член клубу Вероніка Задачіна (6 років), яка, до речі, вперше відвідала творче заняття в 3 рочки, отримала сертифікат і приз – енциклопедію «Всесвітня історія» від цього фонду. Робота творчої майстерні продовжується. Бібліотека гостинно запрошує всіх бажаючих в клуб «Натхнення» для творчої самореалізації, цікавого проведення корисного дозвілля, самовираження і спілкування.