vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

У вересні в бібліотеці №11 відкрився новий 6-й сезон клубу «Натхнення», де кожну середу і неділю збираються шанувальники живопису, декоративно-прикладного мистецтва, зокрема декупажу, оригамі, флористики, квілінгу, батику, витинанок, плетіння стрічками тощо.

klub_osen__2_16
Заняття багатофункціональної творчої майстерні відвідують діти – читачі бібліотеки та їх батьки. Це творчі люди, які приходять до бібліотеки, щоб навчитись створювати мистецькі роботи у новій виконавській техніці, удосконалити навики малювання, просто поспілкуватись, творчо розвиватись і духовно збагачуватись. 6 листопада незмінний керівник клубу Олена Наривкіна вручила сертифікати членам клубу, чиї роботи взяли участь у VIII Міжнародному конкурсі «Весна-красна» фестивалю «Без кордонів», що відбувся під егідою фонду «INSHE ZHSTTIA». А найменший член клубу Вероніка Задачіна (6 років), яка, до речі, вперше відвідала творче заняття в 3 рочки, отримала сертифікат і приз – енциклопедію «Всесвітня історія» від цього фонду. Робота творчої майстерні продовжується. Бібліотека гостинно запрошує всіх бажаючих в клуб «Натхнення» для творчої самореалізації, цікавого проведення корисного дозвілля, самовираження і спілкування.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: