Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

З третього листопада в бібліотеці імені Садріддіна Айні діє нова виставка живописних полотен молодого київського художника Олексія Казінського, відкриття якої щасливо співпало з творчим вечором поетеси Лариси Петрової

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Тож багато поціновувачів поетичного слова та пісні відкрили для себе ще й непересічний талант Олексія Казінського. Завідувач бібліотеки Світлана Батюк представила шановному товариству Олексія, його маму та познайомила з його поки що короткою, але вже цікавою біографією. Олексій народився в місті Києві 24 квітня 1996 року. Велика родина Казінських: тато, мама, брати Андрій, Олександр та Олексій вже більше 20-ти років є активними читачами бібліотеки. Олексій навчався в романо-германській гімназії і паралельно в школі мистецтв. Зараз навчається на третьому курсі інституту декоративно-прикладного мистецтва імені Михайла Бойчука на факультеті “Декоративна скульптура”. Відбулися його виставки в Національній спілці художників України. Талановитий юнак є членом молодіжного об’єднання цієї спілки. Живопис, представлений на виставці, в основному олійний. Деяким полотнам автор дав назви:
– Герої не вмирають;
– Біля Деймонівки;
– Поезія чорної троянди.

А деякі залишив без назви, ніби інтригуючи поціновувачів його живопису. Про себе молодий художник розповів цікаво, з філософськими міркуваннями про мистецтво та місце майстра у ньому, про історію створення своїх робіт, а також поділився мрією – мати власну майстерню, щоб творити і ділитися з людьми плодами своєї творчості.

Мов прожиті роки, на полотнах мазки,
Ожили і яскраві, і темні, й пастельні.
Помістивсь цілий світ у долоні руки
Переможно-ясний і печально-майстерний.
Не помітить ніхто, що закралась сльоза,
Що заховано в серці на самому споді.
Все без слова художник зуміє сказать,
Бо полотна його – перед Господом сповідь…