vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

З третього листопада в бібліотеці імені Садріддіна Айні діє нова виставка живописних полотен молодого київського художника Олексія Казінського, відкриття якої щасливо співпало з творчим вечором поетеси Лариси Петрової

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Тож багато поціновувачів поетичного слова та пісні відкрили для себе ще й непересічний талант Олексія Казінського. Завідувач бібліотеки Світлана Батюк представила шановному товариству Олексія, його маму та познайомила з його поки що короткою, але вже цікавою біографією. Олексій народився в місті Києві 24 квітня 1996 року. Велика родина Казінських: тато, мама, брати Андрій, Олександр та Олексій вже більше 20-ти років є активними читачами бібліотеки. Олексій навчався в романо-германській гімназії і паралельно в школі мистецтв. Зараз навчається на третьому курсі інституту декоративно-прикладного мистецтва імені Михайла Бойчука на факультеті “Декоративна скульптура”. Відбулися його виставки в Національній спілці художників України. Талановитий юнак є членом молодіжного об’єднання цієї спілки. Живопис, представлений на виставці, в основному олійний. Деяким полотнам автор дав назви:
– Герої не вмирають;
– Біля Деймонівки;
– Поезія чорної троянди.

А деякі залишив без назви, ніби інтригуючи поціновувачів його живопису. Про себе молодий художник розповів цікаво, з філософськими міркуваннями про мистецтво та місце майстра у ньому, про історію створення своїх робіт, а також поділився мрією – мати власну майстерню, щоб творити і ділитися з людьми плодами своєї творчості.

Мов прожиті роки, на полотнах мазки,
Ожили і яскраві, і темні, й пастельні.
Помістивсь цілий світ у долоні руки
Переможно-ясний і печально-майстерний.
Не помітить ніхто, що закралась сльоза,
Що заховано в серці на самому споді.
Все без слова художник зуміє сказать,
Бо полотна його – перед Господом сповідь…


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: