Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

Сонячної осінньої днини до бібліотеки сімейного читання імені Садріддіна Айні завітали читачі, бібліотекарі та друзі – шанувальники таланту поетеси на зустріч з Ларисою Петровою та композитором й виконавцем пісень Володимиром Скалозубом.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Лариса Петрова – українська письменниця і громадська діячка, голова творчого об’єднання “Світлина”, заступник голови Спілки жінок Києва, член НСПУ, автор шести поетичних збірок, низки нарисів у книзі “Серце, сповнене любов’ю”, циклу віршів, що увійшли до антології сучасної української жіночої поезії “Сама”, автор перекладу з російської поетичної збірки О. Матвєєва “Повернення”, автор слів та музики до двох пісенних альбомів та віршів до третього пісенного альбому. На вірші Лариси Петрової пишуть музику багато композиторів, серед них і відомі, як от Леонід Нечипорук, Віктор Ліфанчук, Світлана Потера та інші. Тетяна Іванчук представила шановну гостю, прозвучав її вірш із книги “Небесний арборетум”, а далі поетеса сама читала свої глибоко філософські, громадянські, ліричні поезії із поетичних збірок “Сонетіана”, “Акорди світлої зажури”, “Автограф почуттів”, “Сад моїх надій”, а слухачі заворожено слухали і слухали, вже й за вікнами смеркло. Володимир Скалозуб заспівав у цікавій автентичній манері виконання кілька пісень на вірші Лариси Петрової та київського поета Серго Сокольника, який також був серед гостей заходу. По завершенні вечора Лариса Петрова подарувала бібліотеці три збірки своїх поезій, дві книги батька Федора Петрова та три музикальні диски.

Осіннє рандеву поезії і пісні відбулося!!!

Кожна мить, кожен день –
Це життя не розміняна вічність,
Зримий розчерк пера,
Що залишить на згадку поет.
Кожна мить, кожен день –
Почуттів невимовних магічність
І уяви стрімкий,
Доленосний, окрилений злет.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: