Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

Україна: країна, яку ми любимо, держава, якою пишаємося. Якщо ви бажаєте поринути в минуле, доторкнутися до духовних святинь, побачити архітектурні ансамблі або просто відпочити душею й отримати багато нових вражень – завітайте до центральної районної бібліотеки імені Івана Франка.

img_3484
 


2 листопада провідний бібліотекар Світлана Меренкова представила виставку-подорож «Перлини рідної землі». Разом з нею ви можете побачити й прочитати про сім див України ( об’єкти світової спадщини ЮНЕСКО – статус, якої набув чинності 70 років тому 4 листопада), про старовинні українські замки, які були кам’яними свідками нашої історії, прогулятися оповитими легендами заповідниками та парками, під срібні дзвони українських церков отримати благословення на добрі справи. Кожного дня і кожної хвилини давайте дбати про наші культурні цінності, щоб було чим помилуватися ще й нашим онукам та правнукам.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: