vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Україна: країна, яку ми любимо, держава, якою пишаємося. Якщо ви бажаєте поринути в минуле, доторкнутися до духовних святинь, побачити архітектурні ансамблі або просто відпочити душею й отримати багато нових вражень – завітайте до центральної районної бібліотеки імені Івана Франка.

img_3484
 


2 листопада провідний бібліотекар Світлана Меренкова представила виставку-подорож «Перлини рідної землі». Разом з нею ви можете побачити й прочитати про сім див України ( об’єкти світової спадщини ЮНЕСКО – статус, якої набув чинності 70 років тому 4 листопада), про старовинні українські замки, які були кам’яними свідками нашої історії, прогулятися оповитими легендами заповідниками та парками, під срібні дзвони українських церков отримати благословення на добрі справи. Кожного дня і кожної хвилини давайте дбати про наші культурні цінності, щоб було чим помилуватися ще й нашим онукам та правнукам.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: