Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

1 листопада в бібліотеці Дружби народів для користувачів різних вікових категорій розпочато курс занять-тренінгів з ейдетики «Навчання із захопленням».

dsc02738
З першого ж заняття практикуючий психолог, інструктор української школи ейдетики Марія Крижанівська зацікавила присутніх цією незвичайною технологією. Ейдетика – це можливість запам’ятовувати інформацію за допомогою образів. Це така собі ігрова система, яка опирається на властиве кожній людині вміння уявляти і фантазувати. Вона вчить правильно використовувати свою пам’ять, швидко згадувати і відтворювати необхідну інформацію, дозволяє розвивати творчі здібності, навички концентрації уваги, здатність уяви.
Ейдетика підходить усім – і дорослим і дітям. Тож на цьому тренінгу були присутні діти від 6-ти років і дорослі до 70-ти років. Вони, усі разом, нібито граючись, створювали різні образи, що малювала їх уява, та які, завдяки цим технологіям навчання, швидко запам’ятовувалися.
Заняття сподобалося користувачам, особливо малечі. Вони мали чудову нагоду під час спілкування і гри навчитися легко засвоювати новий матеріал.