vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

1 листопада до бібліотеки № 11 завітали найменші читачі – вихованці старшої групи дитячого навчального закладу № 486 на свято «Осінь – золота подружка».

prazdnyk_oseny_090
Свято осені вважається одним із найулюбленіших дитячих свят, яке діти чекають не менш, ніж Новий рік або свято мам. Радісна, святкова атмосфера панувала на святі малечі: діти читали вірші про осінь, співали пісні та танцювали. Маленькі читайлики брали участь у казковій виставі про багатий врожай овочів і фруктів в садках і на городах – про яблука і груші, виноград і кавуни, дині і гарбузи… Вінчав свято осені вибір королеви Осені – дівчинки, яка створювала чудову «погоду» н а святі: радісну, теплу, сонячну і променисту. Бібліотекарі Тетяна Вербівська і Тетяна Краснова підготували розважальну програму – цікаві конкурси, змагання, ігри та вікторини. Прикмети, прислів’я та загадки про осінь – найвеселіша і найцікавіша частина змагань. Усі малюки виявилися дуже розумними, кмітливими і веселими. Участь у конкурсах дала змогу дітлахам відчути урочисту красу і щедрість цієї пори року, проявити творчі здібності, одержати задоволення і радість не тільки від особистих виступів, але й від відвідуванні бібліотеки – чарівного дому, де живуть книжки, які вони із задоволенням гортали і переглядали. Вихователька Олена Шматалова отримала від бібліотеки добірку книжок для читання у дитячому садочку, щоб малеча ще більше дізналась про пору року, яку називають «чудовою, замріяною і золотою».


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: