Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

1 листопада до бібліотеки № 11 завітали найменші читачі – вихованці старшої групи дитячого навчального закладу № 486 на свято «Осінь – золота подружка».

prazdnyk_oseny_090
Свято осені вважається одним із найулюбленіших дитячих свят, яке діти чекають не менш, ніж Новий рік або свято мам. Радісна, святкова атмосфера панувала на святі малечі: діти читали вірші про осінь, співали пісні та танцювали. Маленькі читайлики брали участь у казковій виставі про багатий врожай овочів і фруктів в садках і на городах – про яблука і груші, виноград і кавуни, дині і гарбузи… Вінчав свято осені вибір королеви Осені – дівчинки, яка створювала чудову «погоду» н а святі: радісну, теплу, сонячну і променисту. Бібліотекарі Тетяна Вербівська і Тетяна Краснова підготували розважальну програму – цікаві конкурси, змагання, ігри та вікторини. Прикмети, прислів’я та загадки про осінь – найвеселіша і найцікавіша частина змагань. Усі малюки виявилися дуже розумними, кмітливими і веселими. Участь у конкурсах дала змогу дітлахам відчути урочисту красу і щедрість цієї пори року, проявити творчі здібності, одержати задоволення і радість не тільки від особистих виступів, але й від відвідуванні бібліотеки – чарівного дому, де живуть книжки, які вони із задоволенням гортали і переглядали. Вихователька Олена Шматалова отримала від бібліотеки добірку книжок для читання у дитячому садочку, щоб малеча ще більше дізналась про пору року, яку називають «чудовою, замріяною і золотою».ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: