Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

26 жовтня бібліотека №11 запропонувала читачам книжкову виставку «Бути здоровим – стильно», представивши на ній літературу про зміцнення здоров’я за допомогою різних методик: лікувальної гімнастики, дихальних вправ, йогівського лікування, антистресових розминок з позитивною візуалізацією тощо. Інструктор з йоги Марина Сергєєва, яка знову завітала до бібліотеки, провела цього разу майстер-клас «Здоровий хребет – здорова людина.

joga_005
 


Асани для укріплення хребта для початківців». Хребет – каркас нашого тіла. Від його стану багато в чому залежить наше самопочуття. Пані Марина докладно розповіла, яку функцію виконують його відділи хребта, як правильно розподіляти навантаження, що є причиною тих чи інших захворювань і чи можна їх уникнути. Учасники заходу із задоволенням виконували запропоновані вправи і дали собі обіцянку займатись ними регулярно. Експонована література стала в нагоді багатьом зацікавленим читачам.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: