vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

26 жовтня бібліотека №11 запропонувала читачам книжкову виставку «Бути здоровим – стильно», представивши на ній літературу про зміцнення здоров’я за допомогою різних методик: лікувальної гімнастики, дихальних вправ, йогівського лікування, антистресових розминок з позитивною візуалізацією тощо. Інструктор з йоги Марина Сергєєва, яка знову завітала до бібліотеки, провела цього разу майстер-клас «Здоровий хребет – здорова людина.

joga_005
 


Асани для укріплення хребта для початківців». Хребет – каркас нашого тіла. Від його стану багато в чому залежить наше самопочуття. Пані Марина докладно розповіла, яку функцію виконують його відділи хребта, як правильно розподіляти навантаження, що є причиною тих чи інших захворювань і чи можна їх уникнути. Учасники заходу із задоволенням виконували запропоновані вправи і дали собі обіцянку займатись ними регулярно. Експонована література стала в нагоді багатьом зацікавленим читачам.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: