Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

25 жовтня в бібліотеку № 11 завітали найменші читачі – першокласники ЗНЗ № 45. Екскурсію під назвою «Дім, де живуть книжки» провела бібліотекар відділу обслуговування дітей дошкільного і молодшого шкільного віку Тетяна Краснова.

1-004
 


Учні мандрували книжковим фондом бібліотеки, знайомились з книжковими виставками та тематичними полицями, що представлені у відділі. Бібліотекар Тетяна Овчарова розповіла дітям про правила користування книгою та бібліотекою, абетковий та систематичний каталог, а також інформувала про нові надходження літератури для дітей. В читальному залі маленьких читайликів чекала захоплююча міні-вистава про книжкову лікарню, в якій діти змогли самі взяти участь і, звичайно, малеча із задоволенням переглянула веселий мультфільм про бібліотеку. Яскравим доповненням екскурсії була цікава вікторина «Відгадай казкового героя» та аукціон загадок. А нагородою найактивнішим стали подаровані яскраві книжкові закладки. Весело та гамірно було цього дня в бібліотеці. Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від малечі й бажання стати постійними читачами.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: