vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

25 жовтня в бібліотеку № 11 завітали найменші читачі – першокласники ЗНЗ № 45. Екскурсію під назвою «Дім, де живуть книжки» провела бібліотекар відділу обслуговування дітей дошкільного і молодшого шкільного віку Тетяна Краснова.

1-004
 


Учні мандрували книжковим фондом бібліотеки, знайомились з книжковими виставками та тематичними полицями, що представлені у відділі. Бібліотекар Тетяна Овчарова розповіла дітям про правила користування книгою та бібліотекою, абетковий та систематичний каталог, а також інформувала про нові надходження літератури для дітей. В читальному залі маленьких читайликів чекала захоплююча міні-вистава про книжкову лікарню, в якій діти змогли самі взяти участь і, звичайно, малеча із задоволенням переглянула веселий мультфільм про бібліотеку. Яскравим доповненням екскурсії була цікава вікторина «Відгадай казкового героя» та аукціон загадок. А нагородою найактивнішим стали подаровані яскраві книжкові закладки. Весело та гамірно було цього дня в бібліотеці. Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від малечі й бажання стати постійними читачами.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: