Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

25 жовтня в читальній залі бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей було гамірно. Це учні третіх – четвертих класів ШДС імені Софії Русової та гімназії «Синьоозерна» № 257 спілкувалися із дитячим поетом Анатолієм Качаном.

dsc08286
 


Школярі довго чекали цієї зустрічі і активно готувалися до неї: вивчили багато поезій Анатолія Леонтійовича, познайомилися із його біографією, бо розуміли, щоб стати учасниками поетичного портрету «Листи з осіннього саду Анатолія Качана », треба «озброїтися» аби бути нарівні з ним.
Анатолій Качан познайомив молодших школярів із своєю «осінньою» поезією, представив нову книжку «За нашим садом грає море», яка скоро побачить світ у видавництві «Веселка», розповів про Всеукраїнський літературний конкурс «Шануймо рідне», запропонував дітям гру «Правильна вимова», аби пять разів скоромовкою проказати вислів «Чи ти читав Тичину?», уважно вислухав дітей, які декламували його твори, просив присутніх прочитати певні вірші з його книжок та усім учасникам вручав свій EX LIBRIS.
Діти довідалися, що гість удостоєний «Корнійчуковської премії» у 2015 році за поезії, які увійшли до збірки «Листи з осіннього саду», багато віршів стали піснями, а школярі із Хмельниччини за його творами створили п`ять мультиків.
Бібліотекар Ольга Соломонюк предствавила школярам виставку книг Анатолія Качана та закцентувала увагу присутніх на двох дитячих книжечках «Колос наливається» та «Ворота міста», які подарував Анатолій Леонтійович на зустрічі з їхніми батькам-читачами, яка відбулася у бібліотеці ще у 1982 році.
На завершення зустрічі кожен клас забажав зробити свою історичну світлину із прекрасним дитячим поетом Анатолієм Качаном.