Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

До Дня визволення України від фашистських загарбників бібліотека імені Віктора Некрасова презентує виставку історичного фактажу “Жорстока правда війни”.

dsc08501
 


У краєзнавчих дослідженнях останнього часу дедалі вагоміше місце посідає невичерпна тема Другої світової війни і участі в ній українців. Мільйони їх доль обпалила своїм безжалісним вогнем ця найжорстокіша і найкровопролитніша в історії людства війна.
Сьогодні нам всім, а особливо молоді, потрібна правда і пам’ять про цю війну, про покоління тих людей, які до кінця виконали свій громадянський обов’язок, захищаючи Батьківщину від загарбників. Саме вони винесли на своїх плечах весь тягар післявоєнної відбудови, виростили дітей, онуків, правнуків.
28 жовтня 1944 року Україна була визволена від фашистських загарбників. За неповними даними втрати України внаслідок Другої світової війни становили 8 млн. осіб. Було зруйновано й спалено 714 міст і містечок, понад 28 тис. сіл. Така жорстока правда війни…ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: