vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Обслуговування користувачів у публічних бібліотеках  Подільського району на період карантину вихідного дня через коронавірус  Covid-19, здійснюється за таким графіком

За додатковою інформацією звертатися: - телефон: 468-01-10 - електронна адреса:crb_franko@ukr.net

Чи відомий вам цикл п’єс П. І. Чайковського? «Дитячий альбом», до якого увійшли: «Солодка мрія», «Хвороба Ляльки», «Старовинна французька пісня», «Баба Яга» та багато інших різнохарактерних п’єс. Мабуть краще за всіх, звичайно, цей цикл знають ті, хто хоч трохи причетний до фортепіанної гри. А чи знаєте ви, що «Дитячий альбом» композитор написав в Україні? Саме про такі цікаві факти дізнались читачі бібліотеки імені Корнія Чуковського 21 жовтня, прослухавши в музичній шуколі № 35 лекцію-концерт «Дитячий альбом» Петра Ілліча Чайковського». Викладач школи – Шаповал Ірина Борисівна заворожила дітей цікавою розповіддю, а бібліотекар Денисенко Олена запропонувала книги про відомого композитора.

dsc08156