Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

Золота маківка осені… Хмарно… Вітряно… Але все ж таки світло і радісно на душі від різнобарв’я дерев, пізніх квітів та прозорого, притаманного лише середині осені п’янкого повітря.

width="437"

 


20 жовтня послухати чарівну екологічну казку “Порядкує в лісі осінь” про цю дивовижну пору року до бібліотеки завітали учні 4-го класу гімназії “Введенська”. А музичною історією з використанням найхимерніших музичних інструментів з ними поділилася музикознавець Радміла Мещерська.
Не забули бібліотекарі і підготувати книжкову виставку “Прийшла ти знову, тиха осінь”
Рухливі ігри, завдання на кмітливість, веселі музичні ребуси – цілий осінній віночок розваг запропонувала читайликам пані Радміла. Ніхто із дітей не залишився осторонь. Незчулися як і пролетіли півтори години, наповнені сміхом та веселощами. Настав час повертатися до школи, де чекають домашні завдання і гуртки.
Для більшості четверокласників цей візит до бібліотеки, на превеликий жаль, був першим. Але після цікавої екскурсії її залами, що провела завідувачка Бабіна Людмила, та захопливої музичної мандрівки кількість читачів бібліотеки ім. Валі Котика обов’язково збільшиться.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: