Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

Пропонуємо невеличкий репортаж про те, як 13 жовтня в бібліотеці ім. О. Копиленка проводилась історична гра-забава «Подорож углиб віків до славетних козаків».

14681842_687724568048826_890416052322725373_n
 


Ціла низка складних та карколомних випробувань, підготовлених винахідливою Жаровою Ларисою, завідувачем бібліотеки, випала на долю 3-А класу ЗНЗ № 114. Кожне завдання було тісно пов’язане з темою козацтва. За дивним збігом обставин в бібліотеці були присутні 8 дівчаток та 8 хлопчиків, з яких утворилося дві команди. Під час першого етапу наших змагань – ігрового – школярам запропонували впоратися з такими завданнями: приборкання норовливого коника, заряджання гармати повітряною кулькою, ліплення вареників на швидкість, передача таємного листа гетьману. Неочікувано для хлопців, на цьому етапі перемогли дівчата. Але спритні хлопчаки змогли обійти юних панянок на другому етапі – літературному. Хлопці швидше за дівчаток склали з уривків прислів’я про козаків, вгадали назви всіх мультфільмів із серії «Як козаки…», а також впевнено та чітко промовили аж 4 складні козацькі скоромовки. На жаль, або на щастя, і сьогодні питання: «Хто кращий? Дівчата vs хлопці» не було вирішене, тому що перемогла дружба. Підсумовуючи, хочемо сказати: «3-А клас гідно відстояв честь школи № 114, а маленькі перемоги школярів стануть початком майбутнім великим перемогам.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: