vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Уперше в бібліотеці Дружби народів проведено діалог живопису і музики «Барви натхнення». Відбулося свято відкриття виставки робіт художників Миколи Щупія і Валентини Чубко в супроводі фортепіанної класичної музики за участю заслуженої артистки мистецтв України, піаністки – Аліни Грегуль.

img_0125
На мистецький захід були запрошені учні 8 класів спеціалізованої школи № 193, друзі художників, читачі бібліотеки, члени клубу «Світлиця». Ірина Соколова, завідувач бібліотеки, коротко розповіла про художників, а вони, в свою чергу, – про тернистий життєвий і творчий шлях, яким їм прийшлося пройти, про історію створення картин, про плани на майбутнє.
Чудова класична музика, яку так віртуозно виконувала піаністка Аліна Грегуль, підсилювала сприйняття живописних робіт митців. Це поєднання дуже сподобалося присутнім і справило на них неповторне враження. Тут панувала доброзичлива невимушена атмосфера, відбувся справжній діалог між художниками і молоддю, живописом і музикою, між поколіннями.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: