Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

19 жовтня у бібліотеці імені Корнія Чуковського для учнів 10 класу ЗНЗ № 3 відбувся вечір-концерт «Осіннє золото романсу».

dsc08142
Усі ми знаємо, що для підліткового віку характерним є закоханість та романтизм. Саме тому десятикласники, затамувавши подих, слухали романси «Отцвели уж давно хризантемы в саду», «Только раз бывает в жизни встреча», «Белой акации гроздья душистые», циганський романс «Ночь светла», романс Шуберта «Форель» у виконанні артистки Національного дитячого музичного театру Мальви Ткач. Глядачі також мали можливість прослухати третю частину 17-ї сонати Бетховена, 14-й вальс Шопена, «Сонет Петрарки» Ліста, які виконала на фортепіано пані Мальва. Про кожен твір та його автора вона цікаво розповідала. Все це дозволило старшокласникам краще зрозуміти що таке романтизм, більше дізналися про композиторів-романтиків.
Бібліотекар Ольга Соломонюк провела огляд літератури біля книжкової виставки «Пелюстки старовинного романсу», яка була розгорнута у музичній вітальні. Після почутого та побаченого діти у піднесено-омрієному стані взяли до рук книжки з виставки аби переглянути й почитати вдома.Теплий осінньо-сонячний настрій запанував у душі кожного підлітка.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: