Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

Дошкільнята дитячого навчального закладу № 268 полюбляють відвідувати центральну районну бібліотеку імені Івана Франка, що у Подільському районі м. Києва. 18 жовтня вони завітали на пізнавальну годину «Цікавинки з життя тварин».

img_3293
 


Бібліотекар Софія Лунейко розповіла дітям, як доглядати за домашніми улюбленцями, чим їх годувати, а також розповіла про тварин-рекордсменів – де вони живуть, чим харчуються, як будують собі хатинки. Маленькі читачі розповідали про своїх домашніх улюбленців та задавали безліч запитань, на які отримали змістовну відповідь бібліотекаря. Дошкільнята із задоволенням відгадували загадки, слухали віршики, взяли участь у вікторині «Ти у світі не один, що ти знаєш про тварин?», грали у рухливі та дидактичні ігри. Яскраві книжечки та журнали, представлені на перегляді літератури «Для малят про звірят», неабияк зацікавили малечу. Такі заняття розвивають у дітей почуття доброти, людяності, виховують любов та чуйне ставлення до тварин, бажання їх захищати та берегти природу.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: