vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

13 жовтня бібліотека № 11 сумісно з Подільським центром зайнятості в рамках загальносистемного дня інформації провела годину мужності у ЗНЗ № 45 «Вони помирали, щоб жила Україна».

1_035
Невеликий зал бібліотеки не зміг вмістити всіх бажаючих взяти участь у зустрічі з учасниками АТО Миколаєнком Володимиром Олеговичем, членом ГО «Всеукраїнське об’єднання права ветеранів АТО», бійцем добровольчого батальйону імені генерала Кульчицького і Велігданом Євгенієм Анатолійовичем, заступником командира мотопіхотного полку, тому захід був перенесений в актовий зал школи. Учні із великою повагою слухали розповіді бійців про мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі, про те, скільки людей заплатили за це своїм життям, що оберегом кожної нації є її культура та духовні цінності, які передалися нам від пращурів, про славне козацтво – саме з козацького роду вийшли відомі всьому світу діячі національного відродження та визвольного руху України. Й донині нащадки козаків продовжують найкращі традиції наших предків, що є для нас зразком доблесті і відданості Україні. «День захисника Вітчизни став святом мужності і військової доблесті», – наголосив представник Подільського районного військового комісаріату Ігор Четвертняк. Він закликав молодь – юнаків та дівчат – до оволодіння військовою справою та розуміння важливості бути готовими до захисту Батьківщини, розповів про перспективні військові професії, до вибору яких треба готуватись вже зі шкільної парти. Учні ЗНЗ № 45 підготували концерт на честь шановних гостей, співали пісень, читали вірші. Наприкінці зустрічі подякували гостям за участь в уроці мужності та побажали всім захисникам Вітчизни козацького здоров’я, миру і надійного тилу!


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: