Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

13 жовтня бібліотека № 11 сумісно з Подільським центром зайнятості в рамках загальносистемного дня інформації провела годину мужності у ЗНЗ № 45 «Вони помирали, щоб жила Україна».

1_035
Невеликий зал бібліотеки не зміг вмістити всіх бажаючих взяти участь у зустрічі з учасниками АТО Миколаєнком Володимиром Олеговичем, членом ГО «Всеукраїнське об’єднання права ветеранів АТО», бійцем добровольчого батальйону імені генерала Кульчицького і Велігданом Євгенієм Анатолійовичем, заступником командира мотопіхотного полку, тому захід був перенесений в актовий зал школи. Учні із великою повагою слухали розповіді бійців про мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі, про те, скільки людей заплатили за це своїм життям, що оберегом кожної нації є її культура та духовні цінності, які передалися нам від пращурів, про славне козацтво – саме з козацького роду вийшли відомі всьому світу діячі національного відродження та визвольного руху України. Й донині нащадки козаків продовжують найкращі традиції наших предків, що є для нас зразком доблесті і відданості Україні. «День захисника Вітчизни став святом мужності і військової доблесті», – наголосив представник Подільського районного військового комісаріату Ігор Четвертняк. Він закликав молодь – юнаків та дівчат – до оволодіння військовою справою та розуміння важливості бути готовими до захисту Батьківщини, розповів про перспективні військові професії, до вибору яких треба готуватись вже зі шкільної парти. Учні ЗНЗ № 45 підготували концерт на честь шановних гостей, співали пісень, читали вірші. Наприкінці зустрічі подякували гостям за участь в уроці мужності та побажали всім захисникам Вітчизни козацького здоров’я, миру і надійного тилу!ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: