vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

«В козаки ідем ми змалку», – вирішили учні 1-Б класу ЗНЗ № 3, які розпочали 12 жовтня цикл заходів до загальносистемного дня інформації «Достойний ти своїх батьків відважний воїне вкраїнський, нащадок славних козаків» в бібліотеці імені Корнія Чуковського для дітей.

dsc08028
Першокласники із цікавістю слухали бібліотекаря Наталю Барзенок, яка познайомила з козацьким книгограєм «Бо найкращі вояки – запорозькі козаки». Згадали відомий мультфільм «Про козаків» та запропонували дітям розфарбувати малюнки – сюжети цього мультфільму. Маленькі читайлики з величезним задоволенням розфарбовували малюнки, коментуючи кожен малюнок: «Як козаки куліш варили», «Як козаки у футбол грали», «Як козаки сіль купували», «Як козаки наречених визволяли», «Як козаки інопланетян зустрічали», «Як козаки олімпійцями стали», «Як козаки на весілллі гуляли». І дівчатка, і хлопчики були у захваті від створених власноруч робіт! Усі вони вийшли пречудовими і кожен вирішив подарувати свій шедевр таткові .
13 жовтня для учнів 5 класу ЗНЗ № 3 Мальва Ткач провела музичний урок «А мужності під силу й не такі дива». Розпочався захід із маршу козаків, а далі діти разом з Мальвою виконували відомі козацькі пісні: «Засвіт встали козаченьки», «Їхав козак на війноньку», «Ой морозе, морозенку!», «Ой на Україні, там серед поля» . У козацьких піснях яскраво виявляються патріотичні почуття народу. Вся багата символіка козацьких пісень пов’язана з поетичними уявленнями про мужність, силу, міць. Протягом години діти заряджались енергією козацьких пісень.
Як колись для козака почесним обов’язком була служба в Запорозькій Січі, так і сьогодні захищати рідну землю – це почесний обов’язок для наших юнаків!
Діти із захопленням переглянули книжкову виставку «Слава козацька жива!».


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: