Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

«В козаки ідем ми змалку», – вирішили учні 1-Б класу ЗНЗ № 3, які розпочали 12 жовтня цикл заходів до загальносистемного дня інформації «Достойний ти своїх батьків відважний воїне вкраїнський, нащадок славних козаків» в бібліотеці імені Корнія Чуковського для дітей.

dsc08028
Першокласники із цікавістю слухали бібліотекаря Наталю Барзенок, яка познайомила з козацьким книгограєм «Бо найкращі вояки – запорозькі козаки». Згадали відомий мультфільм «Про козаків» та запропонували дітям розфарбувати малюнки – сюжети цього мультфільму. Маленькі читайлики з величезним задоволенням розфарбовували малюнки, коментуючи кожен малюнок: «Як козаки куліш варили», «Як козаки у футбол грали», «Як козаки сіль купували», «Як козаки наречених визволяли», «Як козаки інопланетян зустрічали», «Як козаки олімпійцями стали», «Як козаки на весілллі гуляли». І дівчатка, і хлопчики були у захваті від створених власноруч робіт! Усі вони вийшли пречудовими і кожен вирішив подарувати свій шедевр таткові .
13 жовтня для учнів 5 класу ЗНЗ № 3 Мальва Ткач провела музичний урок «А мужності під силу й не такі дива». Розпочався захід із маршу козаків, а далі діти разом з Мальвою виконували відомі козацькі пісні: «Засвіт встали козаченьки», «Їхав козак на війноньку», «Ой морозе, морозенку!», «Ой на Україні, там серед поля» . У козацьких піснях яскраво виявляються патріотичні почуття народу. Вся багата символіка козацьких пісень пов’язана з поетичними уявленнями про мужність, силу, міць. Протягом години діти заряджались енергією козацьких пісень.
Як колись для козака почесним обов’язком була служба в Запорозькій Січі, так і сьогодні захищати рідну землю – це почесний обов’язок для наших юнаків!
Діти із захопленням переглянули книжкову виставку «Слава козацька жива!».ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: