vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Українська земля… Земля, щедро полита кров’ю її синів та ворогів, земля, на якій протягом віків точилися трагічні й, водночас, героїчні події. Щира віра нашого народу в Божу допомогу, сповнені сліз молитви до Божої Матері – покровительки всього воїнства українського мають бути почуті десь там, в небесній канцелярії. Почуті і втілені в життя. І наш з вами святий обов’язок – неухильно дотримуватися заповідей предків, берегти здобуте у важкій боротьбі й стати справжніми патріотами молодої держави – України.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
13 жовтня, напередодні свята – Дня захисника України, в бібліотеці сімейного читання відбувся літературно-музичний вечір «За честь! За славу! За народ!» за участі учнів 5-А класу ЗНЗ №199, історика, експерта Українського клубу Анатолія Горового та музиканта Руслана Іщенка. Анатолій Горовий розповів про історію виникнення свята Покрови, про зв’язок часів козацтва, УПА та сучасності, про цікаві факти з біографій козацьких отаманів та відомих українців і навів приклади з твору М. Гоголя «Тарас Бульба».
Прозвучала співзвучна патріотичній тематиці поезія Тетяни Іванчук:

Із воєнних вогняних доріг
Повертайся, сину мій, додому…

Руслан Іщенко заспівав «Пісню водія АТО» на слова поета Олександра Балабка та музику композитора Леоніда Нечипорука, «Козацьку батальйонну» – слова і музика Світлани Кас’яненко. Щире і професійне виконання пісень зачепило в юних серцях струни співпереживання та гордості за захисників Вітчизни:

«Сіль на лобі,
Гнів в душі.
Очі як у яструбів.
Гей, мої товариші,
Та й не зрадьмо пращурів!»

Схилімо наші голови перед світлою пам’яттю лицарів, котрі в ті далекі роки стали на смертельну боротьбу з ненависним ворогом, і тих воїнів, які в наш час загинули за волю та незалежність України.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: