Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Українська земля… Земля, щедро полита кров’ю її синів та ворогів, земля, на якій протягом віків точилися трагічні й, водночас, героїчні події. Щира віра нашого народу в Божу допомогу, сповнені сліз молитви до Божої Матері – покровительки всього воїнства українського мають бути почуті десь там, в небесній канцелярії. Почуті і втілені в життя. І наш з вами святий обов’язок – неухильно дотримуватися заповідей предків, берегти здобуте у важкій боротьбі й стати справжніми патріотами молодої держави – України.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
13 жовтня, напередодні свята – Дня захисника України, в бібліотеці сімейного читання відбувся літературно-музичний вечір «За честь! За славу! За народ!» за участі учнів 5-А класу ЗНЗ №199, історика, експерта Українського клубу Анатолія Горового та музиканта Руслана Іщенка. Анатолій Горовий розповів про історію виникнення свята Покрови, про зв’язок часів козацтва, УПА та сучасності, про цікаві факти з біографій козацьких отаманів та відомих українців і навів приклади з твору М. Гоголя «Тарас Бульба».
Прозвучала співзвучна патріотичній тематиці поезія Тетяни Іванчук:

Із воєнних вогняних доріг
Повертайся, сину мій, додому…

Руслан Іщенко заспівав «Пісню водія АТО» на слова поета Олександра Балабка та музику композитора Леоніда Нечипорука, «Козацьку батальйонну» – слова і музика Світлани Кас’яненко. Щире і професійне виконання пісень зачепило в юних серцях струни співпереживання та гордості за захисників Вітчизни:

«Сіль на лобі,
Гнів в душі.
Очі як у яструбів.
Гей, мої товариші,
Та й не зрадьмо пращурів!»

Схилімо наші голови перед світлою пам’яттю лицарів, котрі в ті далекі роки стали на смертельну боротьбу з ненависним ворогом, і тих воїнів, які в наш час загинули за волю та незалежність України.