Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

13 жовтня в рамках загальносистемного дня інформації працівники бібліотеки №11 підготували тематичний перегляд літератури «Свято мужності й відваги», де представлена література про історію виникнення козацтва.

1_008
Бібліотекар Тетяна Овчарова провела бесіду-гру «Козаки це вільні люди!», розповіла про козаків – справжніх захисників рідної України, оборонців віри, моралі та державницьких традицій, про те, як це свято знайшло своє продовження і в часи Запорозької Січі, як наші козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею. «Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями», – наголосила бібліотекар. Юні читачі, учасники бесіди, продемонстрували елементи козацьких забав: перетягування канату, «бої на булавах» й взяли участь в інтелектуальних змаганнях: хто більше знає приказок, хто скоріше говорить скоромовки.