vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

13 жовтня в рамках загальносистемного дня інформації працівники бібліотеки №11 підготували тематичний перегляд літератури «Свято мужності й відваги», де представлена література про історію виникнення козацтва.

1_008
Бібліотекар Тетяна Овчарова провела бесіду-гру «Козаки це вільні люди!», розповіла про козаків – справжніх захисників рідної України, оборонців віри, моралі та державницьких традицій, про те, як це свято знайшло своє продовження і в часи Запорозької Січі, як наші козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею. «Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями», – наголосила бібліотекар. Юні читачі, учасники бесіди, продемонстрували елементи козацьких забав: перетягування канату, «бої на булавах» й взяли участь в інтелектуальних змаганнях: хто більше знає приказок, хто скоріше говорить скоромовки.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: