Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

12 – 13 жовтня 2016 року у бібліотеці імені Юрія Збанацького в рамках загальносистемного Дня інформації відбулася низка заходів, присвячених Дню захисника України.

dscn1463
На всіх відділах бібліотеки було презентовано виставки-екскурси: «Мудрість козацької доби», «Золоті сторінки історії Козаччини» та «Козацькому роду нема переводу».
Керівником творчої лабораторії «Майстер-саморобко» організовано майстер-клас з виготовлення браслетів для воїнів «Знай, що пам’ятають».
12 жовтня учні 6-А класу СШ № 93 взяли участь в уроці-грі «Аби не забути історію роду, аби бути гідними дітьми народу», де діти дізналися про найвизначніші події та найвидатніших героїв козацької доби, пізнали ази нашої історії, про які повинен знати кожен українець – і маленький, і великий.
13 жовтня відбувся урок мужності «Велике діло – поштовх до діянь. Велика сила – вірність і відвага» для учнів 5-А СШ № 242, на якому діти ознайомились не лише з цікавими моментами такого грандіозного явища, як Козаччина, а й з подіями сьогодення, які відбуваються в нашій державі. Малеча поділилася своїм баченням таких явищ, як мужність, гордість за наших українських захисників та обов’язок перед Батьківщиною.