vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

У рамках проекту для молоді «У дзеркалі літературного Подолу» працівники бібліотеки імені Віктора Некрасова запросили 11 жовтня учнів 8-го класу гімназії «Межигірська» заглянути в літературно-історичну скарбничку «Випускники Могилянки – генії цілої епохи», яка знайомить з життям та творчостю видатних діячів науки й літератури.

dsc08480
Скільки б ми не перегортали сторінок історії України, натрапимо на Києво-Могилянську академію, яка протягом багатьох століть формувала духовний світ, суспільно-політичну думку, свідомість та талант відомих світових геніїв. Про історію Академії, про творчі шляхи українського поета Петра Гулак-Артемовського, філософа Григорія Сковороди, російського вченого Михайла Ломоносова розповів почесний читач бібліотеки Борис Геннадійович Стругацький, який підкреслив, що Києво-Могилянська академія – Альма-матір української літератури, культури та науки.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: