Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

У рамках проекту для молоді «У дзеркалі літературного Подолу» працівники бібліотеки імені Віктора Некрасова запросили 11 жовтня учнів 8-го класу гімназії «Межигірська» заглянути в літературно-історичну скарбничку «Випускники Могилянки – генії цілої епохи», яка знайомить з життям та творчостю видатних діячів науки й літератури.

dsc08480
Скільки б ми не перегортали сторінок історії України, натрапимо на Києво-Могилянську академію, яка протягом багатьох століть формувала духовний світ, суспільно-політичну думку, свідомість та талант відомих світових геніїв. Про історію Академії, про творчі шляхи українського поета Петра Гулак-Артемовського, філософа Григорія Сковороди, російського вченого Михайла Ломоносова розповів почесний читач бібліотеки Борис Геннадійович Стругацький, який підкреслив, що Києво-Могилянська академія – Альма-матір української літератури, культури та науки.