vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Екскурс в історію свята Покрови Пресвятої Богородиці, створення й традиції козацького війська, започаткування Дня Козацтва та Дня захисника України ліг в основу проведення загальносистемного дня інформації, який відбувся 12 жовтня в бібліотеці імені Садріддіна Айні.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Протягом дня працівники бібліотеки інформували користувачів різновікових груп біля патріотичної виставки «Богородице, будь моїм покровом і охороною!»», де представлена підібрана за рубриками література: «Богородице, захисти Україну!», «Україна – козацька мати», «Вічна пам’ять Героям України!», «Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину». Козаки настільки вірили в силу Покрови Пресвятої Богородиці та настільки щиро й урочисто відзначали свято Покрови, що впродовж століть в Українi воно набуло ще й козацького змісту та отримало другу назву – Козацька Покрова. З недавніх пір свято Покрови в Україні вiдзначається ще й як день українського козацтва, а з жовтня 2014 року як Державне свято – День захисника України. Юні читачі з особливою зацікавленістю знайомилися з ілюстрованим дитячим виданням, що присвячене захисникам української землі – учасникам АТО «Наш захисник. Ми хочемо жити в мирі». Отже Покрова – це свято не тільки народне та релігійне, а й національне.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: