Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

Екскурс в історію свята Покрови Пресвятої Богородиці, створення й традиції козацького війська, започаткування Дня Козацтва та Дня захисника України ліг в основу проведення загальносистемного дня інформації, який відбувся 12 жовтня в бібліотеці імені Садріддіна Айні.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Протягом дня працівники бібліотеки інформували користувачів різновікових груп біля патріотичної виставки «Богородице, будь моїм покровом і охороною!»», де представлена підібрана за рубриками література: «Богородице, захисти Україну!», «Україна – козацька мати», «Вічна пам’ять Героям України!», «Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину». Козаки настільки вірили в силу Покрови Пресвятої Богородиці та настільки щиро й урочисто відзначали свято Покрови, що впродовж століть в Українi воно набуло ще й козацького змісту та отримало другу назву – Козацька Покрова. З недавніх пір свято Покрови в Україні вiдзначається ще й як день українського козацтва, а з жовтня 2014 року як Державне свято – День захисника України. Юні читачі з особливою зацікавленістю знайомилися з ілюстрованим дитячим виданням, що присвячене захисникам української землі – учасникам АТО «Наш захисник. Ми хочемо жити в мирі». Отже Покрова – це свято не тільки народне та релігійне, а й національне.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: