Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

До Дня захисника України, в рамках загальносистемного Дня інформації «Достойний ти своїх батьків, відважний воїне вкраїнський, нащадок славних козаків!», для учнів 7-х класів СШ №193 та ЗОШ № 6 бібліотекою Дружби народів проведено урок мужності «Українці – нація героїв».

img_20161012_140844
На зустріч з школярами завітав Андрій Ганічев, доброволець, який захищав Україну в зоні АТО, автор і виконавець патріотичних пісень. В мирному житті – пацифіст, чуйний, щирий, розумний, справжній син нашої Батьківщини. Він – молодий, талановитий хлопець, який нещодавно сам навчався в школі, а тепер після поранення й контузії займається волонтерством, про що й розповів учнівській молоді. А ще – закликав школярів, щоб вони цінували мирне життя, дружбу, старанно навчалися й були гідними громадянами нашої країни. Андрій заспівав свої пісні, які дуже сподобалися присутнім. Також йому, як волонтеру, були передані для учасників АТО «браслети нескорених», які сплели напередодні свята учні СШ № 193. Після заходу вони обступили героя, задавали запитання, спілкувалися, фотографувалися й не хотіли з ним розставатися.
Учасники заходу ознайомилися з виданнями, представленими на виставці-вшанування, «Героїв стежина від батька до сина».
Урок мужності справив незабутнє враження на всіх присутніх.
Цього дня провідним бібліографом Людмилою Бєлозьоровою проведено також бібліографічний огляд літератури «Козацькому роду нема переводу».ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: