vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

До Дня захисника України, в рамках загальносистемного Дня інформації «Достойний ти своїх батьків, відважний воїне вкраїнський, нащадок славних козаків!», для учнів 7-х класів СШ №193 та ЗОШ № 6 бібліотекою Дружби народів проведено урок мужності «Українці – нація героїв».

img_20161012_140844
На зустріч з школярами завітав Андрій Ганічев, доброволець, який захищав Україну в зоні АТО, автор і виконавець патріотичних пісень. В мирному житті – пацифіст, чуйний, щирий, розумний, справжній син нашої Батьківщини. Він – молодий, талановитий хлопець, який нещодавно сам навчався в школі, а тепер після поранення й контузії займається волонтерством, про що й розповів учнівській молоді. А ще – закликав школярів, щоб вони цінували мирне життя, дружбу, старанно навчалися й були гідними громадянами нашої країни. Андрій заспівав свої пісні, які дуже сподобалися присутнім. Також йому, як волонтеру, були передані для учасників АТО «браслети нескорених», які сплели напередодні свята учні СШ № 193. Після заходу вони обступили героя, задавали запитання, спілкувалися, фотографувалися й не хотіли з ним розставатися.
Учасники заходу ознайомилися з виданнями, представленими на виставці-вшанування, «Героїв стежина від батька до сина».
Урок мужності справив незабутнє враження на всіх присутніх.
Цього дня провідним бібліографом Людмилою Бєлозьоровою проведено також бібліографічний огляд літератури «Козацькому роду нема переводу».


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: