vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

13 жовтня у районній бібліотеці № 123 для дітей проведена патріотична година «Мужність, честь, сила і відвага все у тобі – Вітчизни Захисник», під час якої школярики з 1 класу ШС «Родзинка»

День захисника Вітчизни в Україні святкується з 2014 року. За вікову історію української народності наша земля не один раз закликала своїх синів стати на її захист. І ніколи ці заклики до оборони рідного краю не залишилися не почутими. Мільйони людей вірять, що небо нашої України-матері буде мирним, адже його оберігають славні воїни, їм довіряють найдорожче, найсвітліше – оберігати мир! 13 жовтня у районній бібліотеці № 123 для дітей проведена патріотична година «Мужність, честь, сила і відвага все у тобі – Вітчизни Захисник», під час якої школярики з 1 класу ШС «Родзинка» дізналися про бойові будні захисників Батьківщини і ознайомились з книжково-ілюстративною виставкою «Поверніться живими!».


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: