Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

13 жовтня у районній бібліотеці № 123 для дітей проведена патріотична година «Мужність, честь, сила і відвага все у тобі – Вітчизни Захисник», під час якої школярики з 1 класу ШС «Родзинка»

День захисника Вітчизни в Україні святкується з 2014 року. За вікову історію української народності наша земля не один раз закликала своїх синів стати на її захист. І ніколи ці заклики до оборони рідного краю не залишилися не почутими. Мільйони людей вірять, що небо нашої України-матері буде мирним, адже його оберігають славні воїни, їм довіряють найдорожче, найсвітліше – оберігати мир! 13 жовтня у районній бібліотеці № 123 для дітей проведена патріотична година «Мужність, честь, сила і відвага все у тобі – Вітчизни Захисник», під час якої школярики з 1 класу ШС «Родзинка» дізналися про бойові будні захисників Батьківщини і ознайомились з книжково-ілюстративною виставкою «Поверніться живими!».