Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

12 жовтня, з нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю та Міжнародного дня боротьби з бідністю, які щорічно 7-го та 17-го жовтня відповідно відзначає світова та українська спільнота, бібліотека № 11 сумісно з Подільським центром зайнятості провели круглий стіл за участю соціальних партнерів «Система соціального захисту в Україні та види державної допомоги для певних верств населення».

borot_ba_z_bidnistyu_006
У цей день за підтримки державних органів влади трудящі всього світу проводять заходи, що спрямовані на популяризацію гідної (високопродуктивної) праці, яка гарантує належний рівень оплати в умовах свободи як основи достойного соціально-економічного розвитку держави. Проте, на жаль, прийняття документів МОП «Гідна праця для всіх» не призвело до бажаних результатів. Так, лише за останні три роки український ринок праці втратив понад 2 млн. осіб. Наразі в Україні на одне робоче місце претендують 43 безробітних. Падіння реальної зарплати тільки у 2014 – 2015 роках склало 74,6 %. При цьому кожен п’ятий працюючий є бідним. На круглому столі представники управління праці та соціального захисту населення Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Таїсія Остапенко, відділу у справах сім’ї та молоді Подільської держадміністрації Олена Кузьменко, територіального центру соціального обслуговування Подільського району Євгенія Михайленко, представник Подільського районного центру соціальної служби сім’ї, дітей та молоді Наталія Марусій та інші соціальні партнери, які брали участь у круглому столі, відповіли на численні запитання щодо надання субсидій малозабезпеченим громадянам, допомоги багатодітним сім’ям, людям з інвалідністю та інших соціальних послуг. Подолання бідності – є ціллю № 1, встановленою для України Цілями Розвитку Тисячоліття, а соціальний діалог – запорукою суспільного спокою та злагоди в країні.