vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

14 жовтня щорічно відзначається День українського козацтва. Цей день є особливим для українців, він поєднав у собі три значущих підстави вважати його святковим: релігійну, державну, ідеологічну. Цього дня українці відзначають День Покрови Пресвятої Богородиці. Богородиця була заступницею козаків у походах, ії зображення було вибито на хрестах, які вони носили.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Козацтву належить особливе місце в історії України та в історичній пам”яті українського народу. Саме козацтво було тією силою, яка активно впливала на історію України, в козацтві виявився волелюбний та шляхетний дух наших предків. Заслуги козацтва в утвержденні української державності мають історичне значення. Недаремно у Державному Гімні України є слова “І покажем, що ми, браття, козацького роду”.
З нагоди відзначення Дня українського козацтва в бібліотеці імені Андрія Головка представлена виставка-екскурс “Береженого Бог береже, а козака – шабля”.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: