Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Упродовж місяця школярі читали твори цього чудового дитячого письменника, і 7 жовтня четвертокласники стали учасниками вікторини ” Очима Дениски побачу я світ ” за творами Віктора Драгунського.

Як у дітей виховати любов до читання? Над цим питанням розмірковують батьки, вчителі, бібілотекарі.

Працівники бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей вирішили, що «привити» любов до читання можна шляхом почергового «занурення» у творчість дитячих письменників.

Так для учнів 4-Г класу ЗНЗ № 3 було «обрано» дитячого письменника Віктора Драгунського.

Упродовж місяця школярі читали твори цього чудового письменника, а 7 жовтня четвертокласники стали учасниками вікторини
«Очима Дениски побачу я світ» за творами Віктора Драгунського.

Бібліотекар Ольга Соломонюк розповіла про творчість Віктора Юзефовича, а потім зачитувала невеличкі уривки із його творів, за якими ставила запитання.

Четвертокласники активно відповідали на запитання, отримуючи фішки – грибні шапочки за правильну відповідь та із великою зацікавленістю слухали виразне читання бібліотекаря.

По закінченню, діти почали рахувати свої шапочки. Найбільшу їх кількість набрали троє найактивніших школярів: Смучак Андрій набрав 15, Токар Даніїл – 10 і Головченко Маріанна – 5 шапочок. Відповідно були розподілені місця.

Кожен із них отримав велику шапочку переможця та відповідно диплом І, ІІ і ІІІ ступеня знавця творів Віктора Драгунського та вітальні оплески від однокласників, учительки та бібліотекарів.

Ця вікторина дала можливість багатьом із дітей краще познайомитися із творами Віктора Драгунського, знайти «свою» книжку і, звичайно, отримати задоволення від читання.

Віримо, що ось таким шляхом «занурення» у творчість дитячих письменників ми допоможемо не одному юному читачу полюбити книгу.