Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

До центральної районної бібліотеки імені Івана Франка 6 вересня завітали школярі 4 класу ЗНЗ № 114 на народознавчий урок «Про соняхи, про м’яту, про калину».

dscn8170

Бібліотекар Софія Лунейко представила дітям книжковий перегляд «Рослини рідної землі», з допомогою якого розповіла учням про символи нашої країни. Діти дізнались багато цікавого, корисного про знайомі всім рослини та активно доповняли розповідь бібліотекаря й відповідали на всі запитання. Вони охоче грали в пізнавальні ігри «Квітами багата наша Батьківщина», «Віночок загадок», взяли участь в народознавчій вікторині «Без калини – нема України». Цікавим доповненням до зустрічі стала книжкова виставка «Квіти – символи України», з якою діти познайомилися на абонементі бібліотеки.
Метою уроку було виховати любов до рідної землі та бажання берегти природу, поглибити почуття патріотизму, розширити знання учнів про народні символи України.