vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

До центральної районної бібліотеки імені Івана Франка 6 вересня завітали школярі 4 класу ЗНЗ № 114 на народознавчий урок «Про соняхи, про м’яту, про калину».

dscn8170

Бібліотекар Софія Лунейко представила дітям книжковий перегляд «Рослини рідної землі», з допомогою якого розповіла учням про символи нашої країни. Діти дізнались багато цікавого, корисного про знайомі всім рослини та активно доповняли розповідь бібліотекаря й відповідали на всі запитання. Вони охоче грали в пізнавальні ігри «Квітами багата наша Батьківщина», «Віночок загадок», взяли участь в народознавчій вікторині «Без калини – нема України». Цікавим доповненням до зустрічі стала книжкова виставка «Квіти – символи України», з якою діти познайомилися на абонементі бібліотеки.
Метою уроку було виховати любов до рідної землі та бажання берегти природу, поглибити почуття патріотизму, розширити знання учнів про народні символи України.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: