Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

6 жовтня до бібліотеки імені Садріддіна Айні з творчим візитом завітали майстриня слова, член НСПУ, лауреат багатьох літературних премій Наталка Поклад та митець Анатолій Горовий. Візерунок дитячої поезії «Осінній килимок від Наталки Поклад» отримали в подарунок учні 4-б класу ЗНЗ № 199.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Тетяна Іванчук познайомила гостей з біографією та виставкою книг Наталки Поклад «Берегиня українського слова». Про цікаві факти знайомства з письменницею та її творчістю розповів Анатолій Горовий. А сама Наталка Поклад представила свої нові збірки. Письменниця, згадуючи своє дитинство, свої перші кроки у творчості, розповіла про те, що її мама була дуже співуча. Саме з її вуст записано весільні пісні , що увійшли до збірки „Маньківське весілля”. Юні читачі декламували вірші авторки, за що отримали в подарунок від пані Наталки дитячі книги віршів та розмальовки. Подібні зустрічі залишають в юних душах яскравий слід та засівають зерня любові до рідного слова.

Нічого не буває випадково.
Усе в житті таємний має зміст.
Якщо душа так горнеться до слова,
То як назвать цей Богом даний хист?
Оце уміння слухати нечутне,
Бажання світле бачити в пітьмі.
Поети на землі тому й присутні,
Що зв’язкові між Богом і людьми.