vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

6 жовтня до бібліотеки імені Садріддіна Айні з творчим візитом завітали майстриня слова, член НСПУ, лауреат багатьох літературних премій Наталка Поклад та митець Анатолій Горовий. Візерунок дитячої поезії «Осінній килимок від Наталки Поклад» отримали в подарунок учні 4-б класу ЗНЗ № 199.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Тетяна Іванчук познайомила гостей з біографією та виставкою книг Наталки Поклад «Берегиня українського слова». Про цікаві факти знайомства з письменницею та її творчістю розповів Анатолій Горовий. А сама Наталка Поклад представила свої нові збірки. Письменниця, згадуючи своє дитинство, свої перші кроки у творчості, розповіла про те, що її мама була дуже співуча. Саме з її вуст записано весільні пісні , що увійшли до збірки „Маньківське весілля”. Юні читачі декламували вірші авторки, за що отримали в подарунок від пані Наталки дитячі книги віршів та розмальовки. Подібні зустрічі залишають в юних душах яскравий слід та засівають зерня любові до рідного слова.

Нічого не буває випадково.
Усе в житті таємний має зміст.
Якщо душа так горнеться до слова,
То як назвать цей Богом даний хист?
Оце уміння слухати нечутне,
Бажання світле бачити в пітьмі.
Поети на землі тому й присутні,
Що зв’язкові між Богом і людьми.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: