vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

2 жовтня відвідувачі бібліотеки імені Віктора Некрасова мали нагоду прослухати літературно-музичну композицію, присвячену поезії видатних діячів української літератури: Павла Тичини, Максима Рильського та Василя Стуса.

dsc08452

Про їх життя та творчість написано багато книжок, але мало кому відомо про аудіовидання Національної радіокомпанії України, де записано твори в авторському виконанні.
Бібліотечна аудіотека складається з багатьох класичних творів, зокрема: збірок «Зів’яле листя» Івана Франка у виконанні Олександра Биструшкіна; «Річка Геракліта», яку виконує Ліна Костенко; «Живі голоси», де можна почути голоси Миколи Бажана, Володимира Сосюри, Василя Симоненка та інших поетів. Популярний серед читачів концерт «Веселий ярмарок» у виконанні Анатолія Паламаренка. Не залишать байдужими й сторінки «Кайдашевої сім’ї» Івана Нечуй-Левицького, фрагменти твору «Зачарована Десна» Олександра Довженка, уривки з поеми «Сон» Тараса Шевченка, літературно-музична вистава «Трубить Трубіж» Бориса Олійника.
Працівники бібліотеки імені Віктора Некрасова запрошують усіх бажаючих відвідати презентацію книги Оксани Косінової “Концепція панмузичності у творах Павла Тичини”, яка відбудеться 7 жовтня 2016 року о 16 годині в Літературному музеї Павла Тичини. Вхід вільний.
Ласкаво просимо!


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: