Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

2 жовтня відвідувачі бібліотеки імені Віктора Некрасова мали нагоду прослухати літературно-музичну композицію, присвячену поезії видатних діячів української літератури: Павла Тичини, Максима Рильського та Василя Стуса.

dsc08452

Про їх життя та творчість написано багато книжок, але мало кому відомо про аудіовидання Національної радіокомпанії України, де записано твори в авторському виконанні.
Бібліотечна аудіотека складається з багатьох класичних творів, зокрема: збірок «Зів’яле листя» Івана Франка у виконанні Олександра Биструшкіна; «Річка Геракліта», яку виконує Ліна Костенко; «Живі голоси», де можна почути голоси Миколи Бажана, Володимира Сосюри, Василя Симоненка та інших поетів. Популярний серед читачів концерт «Веселий ярмарок» у виконанні Анатолія Паламаренка. Не залишать байдужими й сторінки «Кайдашевої сім’ї» Івана Нечуй-Левицького, фрагменти твору «Зачарована Десна» Олександра Довженка, уривки з поеми «Сон» Тараса Шевченка, літературно-музична вистава «Трубить Трубіж» Бориса Олійника.
Працівники бібліотеки імені Віктора Некрасова запрошують усіх бажаючих відвідати презентацію книги Оксани Косінової “Концепція панмузичності у творах Павла Тичини”, яка відбудеться 7 жовтня 2016 року о 16 годині в Літературному музеї Павла Тичини. Вхід вільний.
Ласкаво просимо!