vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

4 жовтня бібліотека №11 провела вечір-елегію «Хай не спішать літа на ваш поріг…», присвячений Всесвітньому дню людей похилого віку.

1_054


Кожна десята людина на землі – це людина похилого віку, найбільше багатство якої – досвід, знання, вміння, мудрість. Що може бути важливіше людей , які знають так багато про це життя? Вони гідно пройшли крізь всі жахи тоталітаризму, голодоморів, репресій і війн. Тому вони заслуговують нашої поваги, любові, розуміння і турботи. На початку вечора представник Управління праці та соціального захисту Подільської райдержадміністрації Ольга Бондаренко проінформувала присутніх про нові тарифи і субсидії,а також, що планує влада зробити для підняття рівня життя ветеранів. Багаторічна та щира участь підприємця, мецената і давнього друга бібліотеки Тетяни Олегівни Мітрофанової, Голова Ради ветеранів Подільського району Миколи Арсентійовича Гладуна, поета Віктора Оліферова, 90-річного ветерана і поета Івана Федоровича Висоцького, читачів Ольги Осадчої з донькою Марічкою, виступ самодіяльного гурту «Відгомін» та багато інших створили неповторну атмосферу духовності, розуміння, домашнього спілкування, позитиву, доброти і тепла на цьому чудовому вечорі.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: