Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

4 жовтня бібліотека №11 провела вечір-елегію «Хай не спішать літа на ваш поріг…», присвячений Всесвітньому дню людей похилого віку.

1_054


Кожна десята людина на землі – це людина похилого віку, найбільше багатство якої – досвід, знання, вміння, мудрість. Що може бути важливіше людей , які знають так багато про це життя? Вони гідно пройшли крізь всі жахи тоталітаризму, голодоморів, репресій і війн. Тому вони заслуговують нашої поваги, любові, розуміння і турботи. На початку вечора представник Управління праці та соціального захисту Подільської райдержадміністрації Ольга Бондаренко проінформувала присутніх про нові тарифи і субсидії,а також, що планує влада зробити для підняття рівня життя ветеранів. Багаторічна та щира участь підприємця, мецената і давнього друга бібліотеки Тетяни Олегівни Мітрофанової, Голова Ради ветеранів Подільського району Миколи Арсентійовича Гладуна, поета Віктора Оліферова, 90-річного ветерана і поета Івана Федоровича Висоцького, читачів Ольги Осадчої з донькою Марічкою, виступ самодіяльного гурту «Відгомін» та багато інших створили неповторну атмосферу духовності, розуміння, домашнього спілкування, позитиву, доброти і тепла на цьому чудовому вечорі.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: