Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

4 жовтня дошкільнята старшої групи ДНЗ № 268 Подільського району вирушили у бібліотечний круїз «На острові читання» до центральної районної бібліотеки імені Івана Франка.

img_3132-kopyrovat

Спочатку маленькі відвідувачі помандрували в чарівну країну «Абонемент», де в доброзичливій і невимушеній атмосфері познайомилися з бібліотекою та цікавими дитячими книжками. Після чого на казковому пароплаві дітки рушили в країну «Читальна зала». Тут разом з бібліотекарем Софією Лунейко побували в меморіальній кімнаті Івана Франка й ознайомилися з казками письменника. На острові «Веселощів» діти брали активну участь в іграх і вікторинах. Малюки отримали незабутні враження, позитивні емоції та виявили бажання стати активними читачами бібліотеки.
Метою заходу, який відбувся в рамках міні-проекту «Привела доріжка від садка до книжки», було виховати в дітей любов до книги, познайомити з казками І. Я. Франка та викликати бажання стати активними читачами.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: