vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

4 жовтня дошкільнята старшої групи ДНЗ № 268 Подільського району вирушили у бібліотечний круїз «На острові читання» до центральної районної бібліотеки імені Івана Франка.

img_3132-kopyrovat

Спочатку маленькі відвідувачі помандрували в чарівну країну «Абонемент», де в доброзичливій і невимушеній атмосфері познайомилися з бібліотекою та цікавими дитячими книжками. Після чого на казковому пароплаві дітки рушили в країну «Читальна зала». Тут разом з бібліотекарем Софією Лунейко побували в меморіальній кімнаті Івана Франка й ознайомилися з казками письменника. На острові «Веселощів» діти брали активну участь в іграх і вікторинах. Малюки отримали незабутні враження, позитивні емоції та виявили бажання стати активними читачами бібліотеки.
Метою заходу, який відбувся в рамках міні-проекту «Привела доріжка від садка до книжки», було виховати в дітей любов до книги, познайомити з казками І. Я. Франка та викликати бажання стати активними читачами.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: