vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

29 вересня до бібліотеки імені Валі Котика на першу зустріч з бібліотекою завітали першачки ЗОШ № 10, подарувавши їй посмішки і літній радісний настрій.

image-0-02-05-66f1f7594765cee290aa95d338723bd4b379ddca1cc110c8a2b13890aaae447a-v

Завідувачка Людмила Бабіна розпочала екскурсію залами бібліотеки, розповіла про відділи бібліотеки і в чому їх відмінності. Приділила увагу й правилам користування бібліотекою та правильному поводженню з книгою. Саме з цього й розпочалася подорож Читай-містом під назвою «Бібліотека – книжчин дім, і нам усім цікаво в нім». Учні ознайомилися з виставкою «Цей чудовий світ книжковий» й слухали захоплюючу розповідь бібліотекаря Лариси Мальгінової, яка відкрила книжковий дивосвіт бібліотеки, а також продемонструвала, що в бібліотеці є не тільки книжки, але й велика кількість аудіо- та відеоматеріалів.
Невеличка вікторина про бібліотеку та книжки захопила дітей. А фрагмент відео про перші книги справив на них таке враження, що деякі з них навіть захотіли одразу записатися до бібліотеки та взяти книжки додому.
Весь захід був присвячений Всеукраїнському дню бібліотекаря, який святкується кожного року в кінці вересня вже більше 10 років.