vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

29 вересня до бібліотеки імені Валі Котика на першу зустріч з бібліотекою завітали першачки ЗОШ № 10, подарувавши їй посмішки і літній радісний настрій.

image-0-02-05-66f1f7594765cee290aa95d338723bd4b379ddca1cc110c8a2b13890aaae447a-v

Завідувачка Людмила Бабіна розпочала екскурсію залами бібліотеки, розповіла про відділи бібліотеки і в чому їх відмінності. Приділила увагу й правилам користування бібліотекою та правильному поводженню з книгою. Саме з цього й розпочалася подорож Читай-містом під назвою «Бібліотека – книжчин дім, і нам усім цікаво в нім». Учні ознайомилися з виставкою «Цей чудовий світ книжковий» й слухали захоплюючу розповідь бібліотекаря Лариси Мальгінової, яка відкрила книжковий дивосвіт бібліотеки, а також продемонструвала, що в бібліотеці є не тільки книжки, але й велика кількість аудіо- та відеоматеріалів.
Невеличка вікторина про бібліотеку та книжки захопила дітей. А фрагмент відео про перші книги справив на них таке враження, що деякі з них навіть захотіли одразу записатися до бібліотеки та взяти книжки додому.
Весь захід був присвячений Всеукраїнському дню бібліотекаря, який святкується кожного року в кінці вересня вже більше 10 років.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: