vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

Вересень добігає кінця… Першачки уже встигли усвідомити себе школярами, а це означає, що можна їх залучати до активного відвідування бібліотеки. Саме це і зробили 29 вересня працівники бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей.

DSC07940

Учні 1-Г класу ЗНЗ № 3 стали учасниками бібліогіду «На полицях там у ряд, гарні книжечки стоять».
Малечу зустріла завідувач Олена Довгалюк біля бібліотечного Дива-Дерева. Вона розповіла про бібліотеку, Корнія Чуковського, чиє ім’я носить бібліотека, разом із дітворою продекламувала такі знайомі уривки із творів дитячого письменника, як «Муха Цокотуха», «Мийдодир» та «Федорине горе».
Першачки із цікавістю відвідали читальний зал відділу обслуговування дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Вони розглядали книжки і журнали, стали учасниками літературної вікторини «Чи знаєш ти казки?». Найактивнішою учасницею була Марія Кононенко. І це не дивно, бо дівчинка вже давно є активним читачем бібліотеки та юним художником. Її роботи представлені на персональній виставці у бібліотеці. Та найцікавішим для маленьких читайликів стала «робота з формулярами», які підтверджують їхні читацькі права.
Бібліотекарі Ольга Найдич та Наталія Барзенок допомогали першачкам «ставати читачами» та відповідали на їхні безкінечні: «Чому?», «Де?» і «Як?».
Отже, перший крок до СВІТУ КНИЖОК зроблено! Маємо тридцять одного нового читача і віримо, що всі вони будуть нашими активними відвідувачами.