Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

Ювілейний літературно-музичний вечір «Зерна, посіяні Франком, тепер зійшли в сто крат…» (до 160-річчя від дня народження) проведено в бібліотеці Дружби народів для учнівської молоді Фінансового ліцею та спеціалізованої школи № 193.

DSCN2687

Про внесок Івана Франка в українську літературу і культуру загалом та про відомі й невідомі сторінки його життя розповіла Теодозія Зарівна – письменниця, головний редактор журналу «Київ».
Аліна Грегуль – музикознавець, заслужена артистка естрадного мистецтва України – освітила тему «Іван Франко і музика». Артисти українсько-італійської агенції A.G.M.D., у супроводі фортепіано, виконали пісні й романси Франкових поезій, покладених на музику відомими композиторами.
Виставка-ювілей «Гріє всю Україну, а світить далеко дальше», організована бібліотекарем Розою Слободенюк й прикрашена старовинними вишитими рушниками, викликала зацікавленість гостей.
Молоді сподобався цей вечір, вони побачили, що навіть через 160 років постать Івана Франка є однією з найяскравіших постатей в українській історії.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: