vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Ювілейний літературно-музичний вечір «Зерна, посіяні Франком, тепер зійшли в сто крат…» (до 160-річчя від дня народження) проведено в бібліотеці Дружби народів для учнівської молоді Фінансового ліцею та спеціалізованої школи № 193.

DSCN2687

Про внесок Івана Франка в українську літературу і культуру загалом та про відомі й невідомі сторінки його життя розповіла Теодозія Зарівна – письменниця, головний редактор журналу «Київ».
Аліна Грегуль – музикознавець, заслужена артистка естрадного мистецтва України – освітила тему «Іван Франко і музика». Артисти українсько-італійської агенції A.G.M.D., у супроводі фортепіано, виконали пісні й романси Франкових поезій, покладених на музику відомими композиторами.
Виставка-ювілей «Гріє всю Україну, а світить далеко дальше», організована бібліотекарем Розою Слободенюк й прикрашена старовинними вишитими рушниками, викликала зацікавленість гостей.
Молоді сподобався цей вечір, вони побачили, що навіть через 160 років постать Івана Франка є однією з найяскравіших постатей в українській історії.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: