vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Є багато див на землі, створених природою й зроблених людиною. Та чи не найбільше диво з див – книга. У ній весь неосяжний світ. Як незгасимий смолоскип освітлює шлях людині книга. І завжди цей смолоскип був у руках бережливих, надійних, у руках бібліотекарів. Символічно, що саме в день Віри, Надії, Любові та їх матері Софії (мудрості) відзначається це свято.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

28 вересня, в переддень свята – Всеукраїнського дня бібліотек – до бібліотеки імені Садріддіна Айні завітали гості – юні вихованці ДНЗ № 495 середньої групи «Калинка». Екскурсією «Незнайко у бібліотеці» розпочалося знайомство майбутніх читачів з бібліотекою. Діти побували у «Казкограді», де представлені різноманітні дитячі виставки, а завідувач бібліотеки Світлана Батюк провела огляд літератури «Новинки для розумної дитинки». Власні вірші прочитала Тетяна Іванчук. Наші маленькі гості ще тільки навчаються читати, але вони з непідробною цікавістю розглядали ілюстрації журналів та книг і щиро по-дитячому ділилися враженнями від побаченого. Всім юним читайликам були вручені посвідчення – посвяти у читачі, цим самим відкривши для них нову і цікаву дорогу у дивосвіт бібліотеки.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: