Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Є багато див на землі, створених природою й зроблених людиною. Та чи не найбільше диво з див – книга. У ній весь неосяжний світ. Як незгасимий смолоскип освітлює шлях людині книга. І завжди цей смолоскип був у руках бережливих, надійних, у руках бібліотекарів. Символічно, що саме в день Віри, Надії, Любові та їх матері Софії (мудрості) відзначається це свято.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

28 вересня, в переддень свята – Всеукраїнського дня бібліотек – до бібліотеки імені Садріддіна Айні завітали гості – юні вихованці ДНЗ № 495 середньої групи «Калинка». Екскурсією «Незнайко у бібліотеці» розпочалося знайомство майбутніх читачів з бібліотекою. Діти побували у «Казкограді», де представлені різноманітні дитячі виставки, а завідувач бібліотеки Світлана Батюк провела огляд літератури «Новинки для розумної дитинки». Власні вірші прочитала Тетяна Іванчук. Наші маленькі гості ще тільки навчаються читати, але вони з непідробною цікавістю розглядали ілюстрації журналів та книг і щиро по-дитячому ділилися враженнями від побаченого. Всім юним читайликам були вручені посвідчення – посвяти у читачі, цим самим відкривши для них нову і цікаву дорогу у дивосвіт бібліотеки.