vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Я – Осінь. Пора надзвичайно чарівна. У барвах казкових ліси і поля. Я тут господиня, я Осінь-царівна. В моїм володінні земля. В районній бібліотеці № 123 для дітей відбулося свято Осені «Осінь щера, золота подарунки принесла», який став радісною подією для юних читачів бібліотеки.

2016-09-22 13.30.53
 


Бібліотекарі створили гарний настрій учасникам і гостям свята. Вироби з овочів та фруктів, природного матеріалу, композиції з квітів представляли бібліотекарі. Бібліотекар Олійник Людмила презентувала виставку-вернісаж «Осінь золота у наш край прийшла», на якій експонуються роботи учнів художньої студії під керівництвом Наталії Бережної. Звучали вірші, лунали пісні про осінь. Осінь – красива та щедра пора року – своїми чарами зваблює поетів, письменників, художників, дарує свої скарби трудівникам садів, ланів та городів. З давніх-давен люди відзначають свято осені, свято останнього снопа. Зібрано весь урожай на полях, городах, у садах, пов’язаний останній сніп, що є символом добробуту і щастя. Поряд з ним красуються інші дари садів, городів. У народі кажуть: “Осінь весь рік годує”. Бібліотекар Гуліда Світлана розповіла дітям про народні традиції українців, пов’язані зі збором урожаю. Справжньою родзинкою на святі став майстер-клас з виготовлення Дідуха «Дідух нашої оселі», який провела бібліотекар Алла Корж. А дівчата брали участь у конкурсі найкрасивішої дівчини-царівни «Осінь». Переможниця почесно несла до школи Дідуха. Наприкінці заходу всі учасники куштували смачний домашній хліб, який спекла з нового врожаю господиня Деледівка Олена. Закінчилося свято, попереду багато осінніх днів, які зачарують нас справжніми кольорами осінніх шедеврів.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: