vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

Я – Осінь. Пора надзвичайно чарівна. У барвах казкових ліси і поля. Я тут господиня, я Осінь-царівна. В моїм володінні земля. В районній бібліотеці № 123 для дітей відбулося свято Осені «Осінь щера, золота подарунки принесла», який став радісною подією для юних читачів бібліотеки.

2016-09-22 13.30.53
 


Бібліотекарі створили гарний настрій учасникам і гостям свята. Вироби з овочів та фруктів, природного матеріалу, композиції з квітів представляли бібліотекарі. Бібліотекар Олійник Людмила презентувала виставку-вернісаж «Осінь золота у наш край прийшла», на якій експонуються роботи учнів художньої студії під керівництвом Наталії Бережної. Звучали вірші, лунали пісні про осінь. Осінь – красива та щедра пора року – своїми чарами зваблює поетів, письменників, художників, дарує свої скарби трудівникам садів, ланів та городів. З давніх-давен люди відзначають свято осені, свято останнього снопа. Зібрано весь урожай на полях, городах, у садах, пов’язаний останній сніп, що є символом добробуту і щастя. Поряд з ним красуються інші дари садів, городів. У народі кажуть: “Осінь весь рік годує”. Бібліотекар Гуліда Світлана розповіла дітям про народні традиції українців, пов’язані зі збором урожаю. Справжньою родзинкою на святі став майстер-клас з виготовлення Дідуха «Дідух нашої оселі», який провела бібліотекар Алла Корж. А дівчата брали участь у конкурсі найкрасивішої дівчини-царівни «Осінь». Переможниця почесно несла до школи Дідуха. Наприкінці заходу всі учасники куштували смачний домашній хліб, який спекла з нового врожаю господиня Деледівка Олена. Закінчилося свято, попереду багато осінніх днів, які зачарують нас справжніми кольорами осінніх шедеврів.