Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

27 вересня до центральної районної бібліотеки імені Івана Франка знову завітали вихованці ДНЗ № 88, учасники проекту «Привела доріжка від садка до книжки», щоб пофантазувати та проявити свою творчість і таланти на зустрічі «Читаємо, малюємо, розповідаємо».

IMG_2998
 


Цього разу зустріч відбулася у читальній залі. Бібліотекар Софія Лунейко підготувала для дітей яскравий перегляд літератури «Цей дивовижний світ казок», який малеча з цікавістю переглянула та погортала нові книжечки. Разом з бібліотекарем дітлахи пограли у цікаву гру «Маленькі фантазери», відповіли на питання вікторини «З якої це казки?», розгадали загадки. Малюкам було запропоновано намалювати свого улюбленого казкового героя. Маленькі читайлики часу даремно не марнували, поринули у загадковий світ фантазій та творчості, дізналися багато пізнавального та виявили бажання швидше навчитися читати.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: