vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

23 вересня учні 5-Б класу ЗНЗ № 3 стали учасниками бібліогри «Кожну книжку з вигляду впізнаю, легко за роздільником знайду», яку провели бібліотекарі бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей.

DSC07820

Ольга Найдич розповіла школярам про правила розташування книжок у бібліотеці на стелажах за галузями знань і за алфавітом. П`ятикласники уважно слухали розповідь, а потім усі долучилися до рольової гри «Знайди місце книжки». Кожен отримав книгу із абонементного фонду відділу ослуговування дітей старшого віку і мав поставити її на своє місце. Найактивнішими виявилися хлопчики. Вони наввипередки брали книжки і швидко вправилися з роботою. Дівчатка були більш сором`язливими, але із завданням справлялися точніше.
Після того, як книжки були «повернуті», Ольга Володимирівна запропонувала п`ятикласникам стати «бібліотекарями » і допомогти знайти потрібну літературу. Школярі швидко знайшли книжку Павла Загребельного «Роксолана» та показали, де можна вибрати книжки про Київ. При цьому вони відчували себе відповідальними і дорослими.
Подякувавши «молодим бібліотекарям», Ольга Найдич запропонувала відгадати загадки, доповнити вірші про бібліотеку, її відділи, книгу.
По завершенню бібліогри кожен п`ятикласник мав можливість вибрати собі книжку на абонементі для читання вдома та почитати або погортати уподобані видання у читальній залі.
Розуміємо, що отримані знання будуть доповнюватися, шліфуватися школярами і допомагатимуть їм користуватися бібліотечними фондами без сторонньої допомоги.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: