Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

23 вересня учні 5-Б класу ЗНЗ № 3 стали учасниками бібліогри «Кожну книжку з вигляду впізнаю, легко за роздільником знайду», яку провели бібліотекарі бібліотеки імені Корнія Чуковського для дітей.

DSC07820

Ольга Найдич розповіла школярам про правила розташування книжок у бібліотеці на стелажах за галузями знань і за алфавітом. П`ятикласники уважно слухали розповідь, а потім усі долучилися до рольової гри «Знайди місце книжки». Кожен отримав книгу із абонементного фонду відділу ослуговування дітей старшого віку і мав поставити її на своє місце. Найактивнішими виявилися хлопчики. Вони наввипередки брали книжки і швидко вправилися з роботою. Дівчатка були більш сором`язливими, але із завданням справлялися точніше.
Після того, як книжки були «повернуті», Ольга Володимирівна запропонувала п`ятикласникам стати «бібліотекарями » і допомогти знайти потрібну літературу. Школярі швидко знайшли книжку Павла Загребельного «Роксолана» та показали, де можна вибрати книжки про Київ. При цьому вони відчували себе відповідальними і дорослими.
Подякувавши «молодим бібліотекарям», Ольга Найдич запропонувала відгадати загадки, доповнити вірші про бібліотеку, її відділи, книгу.
По завершенню бібліогри кожен п`ятикласник мав можливість вибрати собі книжку на абонементі для читання вдома та почитати або погортати уподобані видання у читальній залі.
Розуміємо, що отримані знання будуть доповнюватися, шліфуватися школярами і допомагатимуть їм користуватися бібліотечними фондами без сторонньої допомоги.