Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

22 вересня 2016 року в бібліотеці імені Садріддіна Айні відбувся ювілейний творчий вечір Тетяни Іванчук «А я люблю життя своє!». Гостями заходу були колеги-бібліотекарі Подільської ЦБС, колеги-митці з Літературного форуму, рідні, друзі та шанувальники поетичного слова.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Учасникам заходу було представлено слайд-шоу зі світлинами
ювілярки та рядками з її поезій, прозвучали також пісні на слова Тетяни Іванчук:

Ще так пахне теплом, а вже сонце схилилось до обрію.
Срібну нитку мені літо бабине в коси впліта.
І на ниву життя уляглись золотими покосами
Аж до обрію майже мої перестиглі літа.

Модерувала захід сама поетеса, читала вірші і про жіночу долю, і про рідне село, і про дітей та онуків, про все, що хвилює і тривожить душу. Родзинкою вечора стала своєрідна поетична дуель між Тетяною Іванчук та поетом Юрієм Титарівим, в якого вірші поетеси викликали бажання написати або продовження, або дружню пародію. З привітальним словом виступили: директор ЦБС Подільського району Антоніна Ошкало, колеги літературного цеху Анатолій Горовий, Олександра Мазіна, Світлана Макаревська, Віра Свистун, Надія Чорноморець, Олексій Ващенко, Інна Ковальчук, голова правління Українського клубу Роман Кухарук, художник Микола Миколаєнко, поетеса Лариса Петрова. Майстри слова Олександра Мазіна та Юрій Титарів привітали винуватицю свята власними віршами. Інна Ковальчук презентувала антологію НСПУ «Сучасна українська поезія», до якої ввійшло декілька віршів Тетяни Іванчук.
Не питайте скільки мені літ,
Я й сама вже збилася із ліку…

На вечорі панувала дружня, тепла, родинна атмосфера. Був і сміх, були і сльози. А ще залишилася щира радість від доторку до прекрасного – до поетичного слова Тетяни Іванчук.