vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

21 вересня 2016 року до бібліотеки імені Валі Котика завітали учні 4-го класу ЗНЗ № 10. Похмурий осінній ранок змінився не менш похмурим днем. А потім й зовсім почався дощ. Не зважаючи на похмуру днину, четвертокласни-ки разом з бібліотекарями вирушити на екскурсію.

media-share-0-02-01-99474874d5a4a62bff1e7edbad1afe7130fbf30271c9a6aaf39945c38faa72b8-79184b90-eead-4c7a-b2e4-59191d8eb01f
 


Звичайно, екскурсію віртуальну – не треба брати з собою парасоль-ки, тепло вдягатися і мерзнути під зливою. Потрібен лише гарний настрій та досвідчений гід. Сьогоднішнім гідом став Борис Геннадійович Струга-цький – знавець міста та чудовий оповідач. З гумором, притаманним лише йому, Борис Геннадійович розповів дітям про архітектурні стилі міста Києва, і окремо зупинився на архітектурі найстарішого району міста – Подолу. Закінчивши екскурсію на мажорній ноті, Борис Геннадійович пе-редав слово бібліотекарю Ларисі Мальгіновій, яка провела вікторину «Мій Київ».
А на початку зустрічі діти прослухали легенду про заснування Києва, про Андрія Первозваного та розповідь про звичні нам речі, які вперше з’явилися саме в Києві: перший трамвай, перший цільнозварений міст тощо. Про все це розповідала Людмила Бабіна, завідувачка бібліотеки, ілюструючи свою розповідь книгами з виставки «Русі колиска – стародав-нє місто». Готуючись до заходу, пані Людмила зробила серію фотог-рафій краєвидів, що розташовані неподалік від школи задля того, щоб пе-ревірити, наскільки уважними та допитливими є учні.
Найактивніші учасники вікторини отримали невеликі подарунки – дитячі книжки. Бібліотечний захід сподобався не тільки дітям, а й вчите-лям, які їх супроводжували.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: