Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

21 вересня 2016 року до бібліотеки імені Валі Котика завітали учні 4-го класу ЗНЗ № 10. Похмурий осінній ранок змінився не менш похмурим днем. А потім й зовсім почався дощ. Не зважаючи на похмуру днину, четвертокласни-ки разом з бібліотекарями вирушити на екскурсію.

media-share-0-02-01-99474874d5a4a62bff1e7edbad1afe7130fbf30271c9a6aaf39945c38faa72b8-79184b90-eead-4c7a-b2e4-59191d8eb01f
 


Звичайно, екскурсію віртуальну – не треба брати з собою парасоль-ки, тепло вдягатися і мерзнути під зливою. Потрібен лише гарний настрій та досвідчений гід. Сьогоднішнім гідом став Борис Геннадійович Струга-цький – знавець міста та чудовий оповідач. З гумором, притаманним лише йому, Борис Геннадійович розповів дітям про архітектурні стилі міста Києва, і окремо зупинився на архітектурі найстарішого району міста – Подолу. Закінчивши екскурсію на мажорній ноті, Борис Геннадійович пе-редав слово бібліотекарю Ларисі Мальгіновій, яка провела вікторину «Мій Київ».
А на початку зустрічі діти прослухали легенду про заснування Києва, про Андрія Первозваного та розповідь про звичні нам речі, які вперше з’явилися саме в Києві: перший трамвай, перший цільнозварений міст тощо. Про все це розповідала Людмила Бабіна, завідувачка бібліотеки, ілюструючи свою розповідь книгами з виставки «Русі колиска – стародав-нє місто». Готуючись до заходу, пані Людмила зробила серію фотог-рафій краєвидів, що розташовані неподалік від школи задля того, щоб пе-ревірити, наскільки уважними та допитливими є учні.
Найактивніші учасники вікторини отримали невеликі подарунки – дитячі книжки. Бібліотечний захід сподобався не тільки дітям, а й вчите-лям, які їх супроводжували.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: